M. Priestley išgyrė L. Hamiltoną ir F. Alonso

M. Priestley išgyrė L. Hamiltoną ir F. Alonso
logo Gegužės 11 d. 17:34, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Buvęs „McLaren“ inžinierius Marcas Priestley sako, kad Lewiso Hamiltono negalima lyginti su geriausiais visų laikų F-1 sportininkais, kadangi tai yra beprasmiška. Tačiau pasak M. Priestely šiame laikmetyje nebuvo „labiau išbaigtų“ lenktynininkų nei L. Hamiltonas ir Fernando Alonso.

„Ar galima sakyti, kad Hamiltonas yra vienas geriausių istorijoje? Tai neįmanomas klausimas. Negalima jo lyginti su Ayrtonu Senna ar Michaeliu Schumacheriu. Jį galima lyginti su savo laikmečio lenktynininkais, o iš savo paties darbo patirties su Lewisu ir Fernando Alonso galiu pasakyti, kad jie yra labiausiai išbaigti šios kartos sportininkai, su kuriais man teko dirbti.

Kimi Raikkonenas buvo nepaprastai greitas vairuotojas ir generuodavo puikius rezultatus iš gana vidutinio automobilio. Tačiau Kimi tikrai sutiktų, kad jis nebuvo toks visavertis lenktynininkas kaip Lewisas ir Fernando. Man užtenka to, ką mačiau dirbdamas su Lewisu, kad bendrai jį pavadinčiau vienu iš didžiųjų šio sporto atstovų“, - kalbėjo M. Priestley.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472