M. Sureris: S. Vettelis neprarado talento

M. Sureris: S. Vettelis neprarado talento
logo 2021 Liepos 09 d. 19:59, Aston Martin F1

Buvusio F-1 piloto Marco Surerio teigimu, akivaizdu, kad „Aston Martin“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis neprarado savo talento.

Po sunkokos sezono pradžios, vokietis po kurio laiko apsiprato prie naujojo „Aston Martin“ bolido ir sėkmingai pasirodė šiemet miesto trasose vykusiose lenktynėse - Monake ir Azerbaidžane. M. Sureris atkreipė į tai dėmesį ir teigia, kad vokiečio rezultatai kartais priklauso nuo to, kokioje trasoje yra rengiamos lenktynės.

Paklaustas apie tai, ar S. Vettelis vis dar yra vienas greičiausių pilotų F-1, M. Sureris atsakė: „Manau, kad tai akivaizdu. Pastebėjau, kad jis yra labai geras vienose trasoje, bet kitose įspÅ«dingų rezultatų nedemonstruoja. Jo paskutinė pergalė su „Ferrari“ komanda buvo iškovota SingapÅ«re. O tai miesto trasa. Šiemet jis vėl gerai pasirodė miesto trasose - Monake ir Baku. Akivaizdu, kad tokio tipo trasos jam tinka. Tuo tarpu normaliose trasose jam kažko trÅ«ksta. Pastebėjau šÄ¯ svyravimą. Gal taip yra dėl to, jog miesto trasose už aerodinamiką labiau yra svarbus mechaninis sukibimas. Tuo tarpu greitose trasose svarbų vaidmenį vaidina aerodinamika. Štai kur gali bÅ«ti skirtumas“, - kalbėjo M. Sureris.

Šveicaras mano, kad šiemet daugiausiai problemų turi ne S. Vettelis, o jo pilotuojamas „Aston Martin“ bolidas.

„Kai Sebastianas kovoja rikiuotės gale, Lance‘as dažniausiai taip pat bÅ«na netoli. Tai reiškia, kad kaltas ne Sebastiano vairavimo stilius. Mano manymu, tai labiau susiję su bolidu.“

„Su tinkamu automobiliu Sebastianas vis dar gali važiuoti greitai. Bet „Aston Martin“ komandai nėra lengva padaryti taip, jog nekiltų jokių problemų su padangomis. Kartais jiems tai pavyks, o kartais jie turi rimtų problemų. Tokius svyravimus bÅ«tų sunku kitaip paaiškinti.“

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2024 sezono taškai: 0
Komanda: Aston Martin Amžius: 36 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794