M. Verstappenas abejoja, kad „Ferrari“ pasirašys sutartį su D. Ricciardo (8)

M. Verstappenas abejoja, kad „Ferrari“ pasirašys sutartį su D. Ricciardo
logo Gegužės 12 d. 21:36, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas abejoja, kad „Ferrari“ pasirašys sutartį su buvusiu jo komandos draugu Danieliu Ricciardo.

Italų komanda šiandien oficialiai paskelbė, kad ekipos ir Sebastiano Vettelio keliai metų gale išsiskirs. Paskelbus tai, imta diskutuoti apie kandidatus, kurie galėtų užimti vietą „Ferrari“ komandoje.

„Seniai buvo diskutuojama apie tai, kuo viskas baigsis - jis paliks „Ferrari“ komandą ra liks joje? Šiandien paaiškėjo, kad jis pasitrauks. Manau, kad jau gana greitai sužinosime kas jį pakeis“, - kalbėjo M. Verstappenas.

„Tai tikrai nebūsiu aš. Lieku „Red Bull“ komandoje. Mačiau, jog kai kurie žurnalistai paminėjo mano pavardę, bet tuo pilotu tikrai nebūsiu aš. Yra kaip yra. Kažkas kitas gaus progą atstovauti „Ferrari“ komandai. Tai puiki ekipa. Neabejoju, jog jie priims teisingą sprendimą.“

Paklaustas, kam jo manymu atiteks vieta „Ferrari“ komandoje, pilotui, kurio pavardė skamba itališkai (Ricciardo) ar sportininkui, kurio pavardė skamba ispaniškai (Sainzas), M. Verstappenas atsakė trumpai.

„Nemanau, kad tai bus itališkai skambanti pavardė. Pažiūrėsime kaip bus. Galų gale tai tik mano spėjimas. Turime palaukti ir sužinosime.“

Teigiama, kad „Ferrari“ ketina pasirašyti sutartį su C. Sainzu, o apie tai oficialiai gali būti paskelbta jau šią savaitę.


Komentarai (8)
Maksai, taip, tai nebūsi tu, nes tau durys užsitrenkė dėl burnojimo apie sukčiavimą :)
Mind.
| 05/12 22:49 Atsakyti
Seniuk, tai, kad jis ir RB turi daugiau šansų kovot dėl titulo nei kad su italų super strategais :)
politras logo rėmėjas
| 05/13 09:24 Atsakyti
:D :D... gali but ramus kaip belgas... tai tikrai nebusi tu :D :D
SethFin
| 05/13 10:27 Atsakyti
Crashstappeno malka ir čia savo trigraši turi ikišt, jau neužtenka nupirko tėvas Ricciardo vieta Redbulyje tai dar ir aiškina, kas bus Ferrari ir kas nebus, atgrasus tipas.
kimmi
| 05/13 15:52 Atsakyti
SethFin
05/13 10:27

Crashstappeno malka ir čia savo trigraši turi ikišt, jau neužtenka nupirko tėvas Ricciardo vieta Redbulyje tai dar ir aiškina, kas bus Ferrari ir kas nebus, atgrasus tipas.

jo paklausė jis atsakė, paprasta? paprasta. iš kur tiek pykčio pas tave
Fekkalli
| 05/13 10:19 Atsakyti
Pliucha gera butu paciam, jei taip atsistiktu
bravo30
| 05/13 15:06 Atsakyti
tai kad jau aisku kad carlosa pasirinko
Vitaliy Vitaliy
| 05/15 23:48 Atsakyti
pavogtos karštos merginų išmaniųjų telefonų nuotraukos čia ... http://69chat.club
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas