M. Verstappenas: trečioji vieta nelabai džiugina (3)

M. Verstappenas: trečioji vieta nelabai džiugina
logo 2020 Rugpjūčio 30 d. 19:51, Red Bull Content Pool / Getty Images

Spa trasoje Maxas Verstappenas finišavo trečias ir pripažino, kad pakovoto su „Mercedes“ nepavyko  - Lewisas Hamiltonas ir Valtteri Bottas turėjo labai didelį greičio pranašumą.

Maxas Verstappenas: „Jei atvirai, tai mano lenktynės buvo labai nuobodžios, darbo buvo ne tiek jau daug, nes kai „Mercedes“ pradėjo važiuoti greičiau, aš jau negalėjau už jų išsilaikyti, o prieš pabaigą mano padangos buvo visai susidėvėjusios. Paskutiniuose aštuoniuose ratuose teko labai saugoti priekines padangas.

Su vidutinėmis padangomis sukibimas buvo prastas, bet gavęs geltonas padangas, aš bandžiau paspausti V. Bottą, bet jo komanda paprašė pridėti ir aš jau negalėjau važiuoti „Mercedes“ tempu. Taigi, lenktynes teko praleisti vienumoje.

Tiesa, teko galvoti apie Danielį Ricciardo, kuris galėjo pabandyti mane aplenkti, nes „Renault“ turėjo didelį greitį tiesiosiose ir jie galėjo pilnai mus aplenkti, todėl teko likti trasoje, nors jei dar nedaug, tai mano padangos būtų neišlaikiusios ir aš nenorėjau rizikuoti. Manau, kad „Renault“ komanda šiemet yra geros sportinės formos.

Vis dėl to pavyko finišuoti trečiam, pakilti aukščiau buvo neįmanoma, nors šiandien trečioji vieta nelabai tenkina. Beje, tai geriau nei nieko. Monzoje turėsime kitą šansą ir pažiūrėsim, ko pavyks pasiekti“.


Komentarai (3)
jv
IP: ad2a73d | 08/30 20:55 Atsakyti
Cheburaska
08/30 20:07

Tai kokia problema?reikejo pirma vieta uzimti,papilste is tuscio i kiaura..

Nebuk toks kiauras, pasiziurek bent karta interviu, tai suprasti kad jiem klausimus uzduoda... ko paklausia, taip ir atsako
Black_Death
IP: a2ed4e2 | 08/30 20:28 Atsakyti
Cheburaska
08/30 20:07

Tai kokia problema?reikejo pirma vieta uzimti,papilste is tuscio i kiaura..

Nebūk eilinis rasistas jauniausiam šampinjonui! Čempioniškai kalba, 3 vietą nelygis, bet greičiau negalėjau, o ir į kelnias kroviausi dėl artėjančios 4 :D
Cheburaska
IP: b03182a | 08/30 20:07 Atsakyti
Tai kokia problema?reikejo pirma vieta uzimti,papilste is tuscio i kiaura..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas