Malaizijos GP: Penktadienio treniruotės (215)

Malaizijos GP: Penktadienio treniruotės
logo 2004 Kovo 19 d. 09:34, Daimler Chrysler
Kimi Raikkonenas penktadienio treniruočių metu davė atkirtį visiems skeptiškai nusiteikusiems „McLaren“ komandos kritikams ir suteikė viltį, kad galbūt „Ferrari“ dominavimas Australijos Didžiojo Prizo metu tebuvo tik atsitiktinumas.
Trasos temperatūrai pakilus iki 50 laipsnių, suomis už savęs paliko atitinkamai antrą ir trečią greičiausią ratą įveikusius Michaelį ("Ferrari") ir Ralfą Schumacherius ("Williams").
Pirmąją treniruočių dalį dominavo abu „Ferrari“ pilotai. Ralfas Schumacheris, atsilikęs beveik dviem sekundėm, buvo vos penktas, prieš save užleidęs „BAR-Honda“ ir „Toyota“ komandų pilotus-bandytojus A.Davidsoną ir R.Zontą. Kimis Raikkonenas ("McLaren") tebuvo tik šeštas. Tačiau antrojoje treniruočių dalyje, kuri prasidėjo praėjus dviem valandom pasibaigus pirmajai, vaizdas pasikeitė. R.Schumacheris pirmavo didesnę treniruočių dalį ir tik likus apie 10 minučių jo laiką pagerino Kimis. Beveik visų komandų pagrindiniai pilotai apvažiavo beveik po 20 ratų ir savo laiko nepagerino tik M.Schumacheris ("Ferrari"), A.Davidsonas ("BAR-Honda") ir T.Glockas ("Jordan-Ford"). Pasaulio čempionas liko tik ketvirtas, tačiau jo pirmųjų treniruočių metu pasiekto laiko pakako antrai vietai bendroje įskaitoje.
Vos tik prasidėjus antrosioms treniruotėms, klaidą padarė D.Coulthardas ("McLaren"), o T.Sato ("BAR-Honda") ketvirtame posūkyje teko artimiau susipažinti su trasą ribojančiomis užtvaromis po to, kai kažkas sugedo jo bolido galinėje dalyje. Brazilas C.da Matta ("Toyota") taip pat padarė klaidą (14-ame posūkyje) ir, nors savo bolido neapgadino, tačiau toliau treniruočių tęsti negalėjo bolidui užstrigus žvyre.

Komentarai (215)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
MS-F-1
| 03/21 17:30 Atsakyti
cia nelaikas
Glu
| 03/20 14:12 Atsakyti
Su tokiu laiku tik, su minardi konkuruot
barysass
| 03/20 13:39 Atsakyti
koki dar batona kas tau pagrobe ka
Rubensas
| 03/20 10:15 Atsakyti
neblogai kimis pavaro
Doniss
| 03/20 06:58 Atsakyti
i gaidzai kas pagrobė batona
Doniss
| 03/20 06:57 Atsakyti
I alio kur batonas tetervinai
Doniss
| 03/20 06:56 Atsakyti
Ka cia sauki kur batonas
Claudy
| 03/20 06:42 Atsakyti
Gedi > aciu zujka :*:)
Claudy
| 03/20 06:41 Atsakyti
Na viskas jau susideliojo i savo vietas ... [turedama omeny sestadienio treniruotes] ... Statyciau uz Ferrari, Williams, Renault, galbut ir BAR o veliau McLaren ... Visiems gero kvalifikaciju ziurejimo per Tango TV :)
RamFerr
| 03/20 03:17 Atsakyti
atsitiktinumas ir tiek :))) palaukim kvalifikacijos, pamatysim ...
×

TOP naujienos