„McLaren“ gali prašyti O. Piastri paslaugų

„McLaren“ gali prašyti O. Piastri paslaugų
logo Gegužės 23 d. 19:51, Alpine Racing

„McLaren“ komanda neatmeta, kad ji gali prašyti Oscarą Piastri pakeisti Lando Norrisą, jei brito sveikata neleis jam pasirodyti per Monako GP.

Ispanijoje Lando visą savaitgalį prastai jautėsi, bet iš pradžių viską vertė alergijai, bet vėliau jam buvo diagnozuotas aštrus tonzilitas (angina), kuris dar buvo skatinamas karšto oro, mat temperatūra Barselonoje siekė 35 laipsnius.

Nepaisydamas to, Norrisas ne tik sugebėjo stoti į startą, bet ir neblogai nuvažiavo visas lenktynes, uždirbdamas taškus už 8 vietą, tačiau po lenktynių jau negalėjo sudalyvauti tradiciniame susitikime su spauda.

Po savaitgalio „McLaren“ vadovas Andreas Seidlas labai gerai atsiliepė apie savo sportininką ir išreiškė viltį, kad iki Monako treniruočių Lando pasveiks.

„Negaliu surasti žodžių, norėdamas atsidėkoti Lando, kaip jis pasirodė Ispanijoje po starto iš 11-tos vietos, - sakė A. Seidlas. - Norrisas pademonstravo tikrą kovotojo charakterį ir tai leido komandai uždirbti svarbius 4 taškus.

Suprantama, kad sprendimą dėl jo dalyvavimo lenktynėse priėmė gydytojas, nes mes niekada nebūtumėm rizikavę Lando sveikata, aš iš anksto visiems tai paaiškinau. Buvo akivaizdu, kad jis visą savaitgalį nesveikavo, o prie anginos energijos lygis staigiai mažėja. Lenktynės buvo labai sunkios, ypač prie tokio karščio ir jis dabar beveik prarado jėgas.

Mes privalome jam duoti tinkamai pailsėti artimiausias keturias dienas – iki tol, kol reikės pradėti dirbti Monake. Tikiuosi, kad Lando pasveiks, padedamas medikų. Bet, kaip žinote, kraštutiniu atveju mes galime panaudoti atsarginius lenktynininkus, kurie yra pasirengę sėstis prie vairo“.

Tokiam atvejui „McLaren“ turi susitarimus su „Mercedes“ ir „Alpine“ ir kai A. Seidlas buvo paklaustas, kokia tikimybė, kad komanda paprašys prie vairo sėsti Oscarą Piastri, jis atsakė aptakiai: „Šiuo klausimu mes užsiimsime artimiausiu metu. Kokį variantą mes pasirinksime, priklausys nuo to, kuris sportininkas bus pasiekiamas, kadangi dalis atsarginių turi įsipareigojimų kitose serijose“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 73
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2022 sezono taškai: 58
Komanda: McLaren Amžius: 22 m.
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos