„McLaren“ komanda nuo 2022-ųjų varžysis „Extreme E“ serijos lenktynėse

„McLaren“ komanda nuo 2022-ųjų varžysis „Extreme E“ serijos lenktynėse
logo 2021 Birželio 11 d. 15:06, Extreme-E

Šiandien F-1 čempionate dalyvaujanti „McLaren“ komanda paskelbė, kad nuo 2022-ųjų varžysis „Extreme E“ serijos lenktynėse. Jame tik elektra varomais bagiais varžosi pasaulinio garso lenktynininkai – F1, Dakaro ralio, WRX ir WRC žvaigždės – J.Buttonas, S.Loebas, T.Hansenas, M.Ekströmas ir kiti. Kiti du F-1 čempionai - Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas - turi šiame čempionate besivaržančias savo komandas.

Skiriamasis „Extreme E“ lenktynių bruožas bus lenktynių etapų vietos, esančios unikaliose pasaulio vietose, kurioms iškilusi didžiausia ekologinė grėsmė. Lenktynių serijomis yra iškeltas tikslas viešinti viso pasaulio automobilių sporto aistruoliams, politikams ir vietos bendruomenėms su klimato kaita kylančius pavojus ir skatinti didinti pastangas mažinant pasaulinį klimato atšilimą. Siekiant kuo mažesnio poveikio gamtai, suplanuoti etapai bus rengiami specialiai parengtuose ruožuose. 

„Nekantraujame prisijungti prie šio čempionato komandų gretų. Tvarumas ir įvairovė „McLaren“ yra labai svarbūs. Nuo to momento, kai visuomenei buvo pristatyta „Extreme E“ idėja, iki pirmųjų lenktynių - mes labai atidžiai sekėme šios lenktynių serijos progresą“, - komentavo „McLaren“ komandos vykdomasis direktorius Zakas Brownas. 

„Mūsų dėmesį iš karto atkreipė novatoriškas šios automobilių sporto platformos formatas, ypatingai, tai, kaip tai gali paspartinti ir sustiprinti mūsų pačių tvarumo darbotvarkę, kuriai priskiriami dekarbonizavimo, atliekų mažinimo, įvairovės ir lygybės prioritetai. Esame tikri, kad šio čempionato platforma leis mums padėti pasauliui tapti geresne vieta gyventi“, - baigdamas pridūrė Z. Brownas.
Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392