„McLaren“ vadovybėje galimi pakitimai? (17)

„McLaren“ vadovybėje galimi pakitimai?
logo 2018 Birželio 18 d. 11:45, McLaren

McLaren“ susiklostė neparasta situacija: jei tikėti britų spauda, visa eilė darbuotojų formuoja delegaciją, kuri vyks pas Martiną Whitmarshą, buvusį „McLaren“ vadovą, kad pasiskųstų jam tuo, kas dabar vyksta Wokingo komandoje.

Lyg tai kolektyvą supykdė tai, kad Ericas Boullier, komandos sporto direktorius, tradiciniame komandos susirinkime, kuris vyko po Kanados GP etapo ekipos bazėje, pripažino, kad jis negali paaiškinti, kodėl MCL33 bolidui trūksta greičio.

M. Whitmarshas išdirbo „McLaren“ komandoje 25 metus, bet 2014 metais buvo priverstas išeiti iš komandos, tačiau jis ir toliau išsaugojo labai artimus ryšius su milijardieriumi Mansoru Ojjeh, vienu iš pagrindinių „McLaren Group“ akcininkų. Beje,  vieną kartą Whitmarshas jau buvo gavęs signalą iš Wokingo – jau po to, kai Zakas Brownas pradėjo vadovauti kompanijai – į jį kreipėsi „McLaren“ darbuotojai ir pažadėjo atsiųsti laišką, kuriame norėjo papasakoti apie nesveiką atmosferą komandoje. Tačiau Whitmarhas paprašė šį laišką adresuoti ne jam, o Mansourui Ojjeh. Pernai metais komandos bendrasavininkis tikrai gavo anoniminį skundą dėl naujos ekipos vadovybės.

Šiomis dienomis Whitmarshas buvo Le Mane, kur stebėjo Fernando Alonso ir Jensono Butono pasirodymą, su kuriais jam teko kartu dirbti ne vienerius metus „McLaren“, o „Daily Mail“ cituoja jo žodžius apie situaciją komandoje.

„Aš myliu šią komandą ir man labai liūdna matyti, į ką ji pavirto, - sakė 60 metų britas. – Reikalinga rimta požiūrio korekcija. Santykiuose tarp pagrindinių figūrų labai daug politikos. Mano galva, kai kuriems vadovybės atstovams atėjo laikas išeiti. Aš jau paaiškinau savo požiūrio tašką Mansourui ir dabar akcininkai turi nuspręsti, ką daryti toliau.

Anksčiau svarbiausiu komandos uždaviniu buvo pergalės „Formulėje-1“. O dabar jie susidomėjo kitais projektais, tarp kurių – „IndyCar“ ir Le Manas. Tai puikios lenktynių kategorijos, bet vien mintis apie tai, kad „McLaren“ užsiima kitais projektais vietoje F-1“, verčia mane pašiurpti. Aš kartais susitinku draugus, kurie dirba „McLaren“ ir juos nuvilia tai, kas ten vyksta. Jie dalinasi savo nepasitenkinimu su manimi. Todėl, jei pas mane ateis nauja delegacija, aš neatsisakysiu nuo susitikimo. Jie žino, kaip mane surasti“.

Nuo šių metų pradžios Whitmarshas konsultuoja „Libertu Media“ ekonominiais klausimais, susijusiais su perėjimu prie biudžetų limitavimo principų ir prizinių pinigų paskirstymo sistemos peržiūrėjimu.Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
| 06/19 17:48 Atsakyti
Klepsidra
06/19 10:18

prapusi kada po Vettelio titulu sventimo? ar ju dar nera, nes "tebeburia komanda aplink save"?

Taip, Vettelis ieško naujo komandos draugo, kuris ne tik jam padėtų, bet prireikus galėtų įjungti Maldonado/Strollo režimą!
Black_Death
| 06/19 17:45 Atsakyti
Fernandoisfasterthanyou
06/19 13:12

Nu vat, paskutiniais metais kalta buvo honda, o dabar jau nebežino kas kaltas...

per tiek metų laikant užsuktus kranus, jie oksidavosi ir nebeatsidaro :))
Fernandoisfasterthanyou
| 06/19 13:12 Atsakyti
Nu vat, paskutiniais metais kalta buvo honda, o dabar jau nebežino kas kaltas...
Klepsidra
| 06/19 10:18 Atsakyti
red_speed
06/18 23:26

ooo, cia tie vieninteliai mersus galintys nugaleti

prapusi kada po Vettelio titulu sventimo? ar ju dar nera, nes "tebeburia komanda aplink save"?
kaimietisdmc
| 06/19 09:59 Atsakyti
Eric man nepatinka, galetu jau eiti lauk. Renault komandoj gana gerai atrode, bet panasu, kad ten pasiseke. Zak Brown manau puikus vadovas, bet i technine puse per daug nesikisa, turetu likti. Martin Whitmarsh man patiko, bet net tada McLaren del titulo nekovojo, tik del keliu pergaliu, o kai kuriais sezonais masina visai nieko gero isejo. Man Marin > Eric. Gaila matyti tokia komanda besimurkdant, vidaus pestynes prie gero neprives. Cia is salies ziurint, kaip ten is tikro niekas nezino.
Black_Death
| 06/18 23:56 Atsakyti
red_speed
06/18 23:26

ooo, cia tie vieninteliai mersus galintys nugaleti

nugalės tik tada, kai nustos slėpti aerodinamiškai greičiausio bolido greidį
red_speed
| 06/18 23:26 Atsakyti
ooo, cia tie vieninteliai mersus galintys nugaleti
arejas
| 06/18 22:42 Atsakyti
Na tris metus turėjo paaiškinimą, o dabar nebeturi, keista :D
RBR
| 06/18 20:51 Atsakyti
Kad ir prie Whitmarsho McLaren buvo ne kazkas. Sugalvojo pasinaudojes proga gryzti i gerai apmokama posta. Bet jau amzius ne tas kaip vadovui. Labiau kaip konsultantas tiktu
Klepsidra
| 06/18 20:09 Atsakyti
jmrb
06/18 19:43

Paliuosuotas, bet čia buvo Rono iniciatyva kiek pamenu. O kadangi jo santykiai su komandos savininku išliko puikūs ir komandos nariai su juo pasikalba dėl komandos reikalų, tai akivaizdu, jog jo autoritetas komandoje likęs didžiulis, taip kad grįžimas tikrai nebūtų kažkas fantastiško.

Iš visos šitos naujienos, tai man įdomiausia Eric'o frazė darbuotojams, kad nežino kas blogai, nes čia visiškas šūvis sau į kojas kaip vadovui. Panašu jog su motyvacija jam jau nelabai gerai.

ta fraze butinai yra tiesa?
×

TOP naujienos