„Mercedes“ neketina keisti savo 2022 m. planų

„Mercedes“ neketina keisti savo 2022 m. planų
logo Birželio 11 d. 19:15, Daimler AG

Nepaisant dviejų prastų savaitgalių iš eilės, „Mercedes“ komanda neketina keisti savo 2022 m. planų.

Po prasto pasirodymo tiek Monake, tiek Azerbaidžane vykusiose lenktynėse, „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas ekipos formą pavadino „nepriimtina“. Nors komandai teks skirti daugiau dėmesio šių metų bolido problemoms spręsti, ekipa nekeis savo 2022 m. planų.

„Mes jau koregavome savo 2022 m. planus. Neketiname to daryti dar kartą. Nekeisime jokių sprendimų, kuriuos jau priėmėme. Nekeisime strateginių sprendimų vien dėl to, jog turėjome du blogus lenktynių savaitgalius“, - sakė T. Wolffas.

„Mes žinojome, kad tos dvi trasos mums bus nepalankiausios. Tikiuosi, jog dėl to esu teisus. Pažiūrėsime kaip mums seksis kitose Europos trasose. Bet akivaizdu, kad pastaruosiuose dvejuose etapuose pasirodėme žemiau savo lygio.“

Jei „Mercedes“ neketina aukoti pasiruošimo kitų metų sezonui dėl geresnių rezultatų šiemet, tai „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas tikisi, jog jo atstovaujama ekipa dės visas pastangas, kad šių metų sezoną baigtų pirmoje vietoje.

„Mano nuomone, kol turime šansų nugalėti šių metų sezone, neturėtume iš rankų paleisti tokios galimybės“, - teigė M. Verstappenas.

„Žinoma, sunku dabar pasakyti kaip viskas bus. Šiemet situacija nėra paprasta. Bet kitais metais mes galime nugalėti. Negali žinoti. Bet jei galime triumfuoti šiemet, būtinai turime išnaudoti tokį šansą.“

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 285
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas