„Mercedes“ pasirinko: L. Hamiltoną Bahreine pakeis G. Russellas

„Mercedes“ pasirinko: L. Hamiltoną Bahreine pakeis G. Russellas
logo 2020 Gruodžio 02 d. 12:00, Williams

Vakar F-1 pasaulį apskriejus žiniai, kad L. Hamiltonui nustatytas teigiamas COVID-19 testo rezultatas, „Mercedes“ pradėjo dairytis žmogaus, kuris galėtų jį pakeisti ir bent vienoms lenktynėms užimti septyniskart F-1 čempiono garažo pusę. 

Šiandien paskelbta žinia, kad šį savaitgalį vyksiančiose Sakhiro lenktynėse L. Hamiltoną pakeis „Williams“ pilotas G. Russellas, turintis su šia komanda kontraktą iki kito sezono pabaigos.

„Visų pirma norėčiau padėkoti „Williams“ komandai - mūsų ištikimiems partneriams - už bendradarbiavimą ir duotą leidimą George'ui šį savaitgalį lenktyniauti vilkint „Mercedes" apranga. Vykę pokalbiai su „Williams“ komanda buvo pozityviai nuteikiantys ir pragmatiški, o tai esminis momentas siekiant pasiekti susitarimą“, - komentavo komandos vadovas T. Wolffas.

„George'ui šį savaitgalį teks sudėtinga užduotis, kai nuo „Williams“ bolido teks pereiti prie W11, tačiau laukiančioms lenktynėms jis yra pasirengęs, jam puikiai pažįstamos 2020-ųjų padangos ir kaip jos dirba sukant ratus trasoje su dabartinės kartos bolidais. George'as šiais metais demonstruoja puikią formą su „Williams“ bolidu. Esu optimistiškai nusiteikęs ir tikiu, kad jis šį savaitgalį puikiai pasirodys. Šis savaitgalis pažymės mums naują etapą, kai mūsų jaunųjų pilotų programos narys galės pirmą kartą lenktyniauti sėdint už „Mercedes“ vairo“, - pridūrė komandos vadovas.

Tokią galimybę gavęs „Williams“ pilotas, išleistas į „Mercedes“ komandą, nekantraudamas laukia šio savaitalio lenktynių

„Visų pirma, noriu padėkoti „Williams“ komandai už suteiktą tokią galimybę. Šį savaitgalį vilkėsiu kitos komandos aprangą, bet aš vis tiek esu „Williams“ pilotas ir palaikysiu savo komandą viso savaitgalio metu. Aš vertinu tai kaip puikią progą pasimokyti iš geriausios komandos ir sugrįžti į savąją komandą pasisėmus patirties, kuri padėtų man su „Williams“ bolidu lenktynėse kilti rikiuote aukštyn. Dėkoju „Mercedes“ už tai, kad patikėjo manimi.“

„Be abejo, niekas negalėtų pakeisti Lewiso, bet aš padarysiu viską, ką galiu, dėl komandos, kuri įsileidžia į savo garažą ir suteikia galimybę lenktyniauti su jų bolidu. Linkiu Lewisui kuo greičiau pasveikti ir atsistatyti. Nekantraudamas laukiu artėjančio savaitgalio“, - baigdamas pridūrė „Mercedes“ pilotu bent vienoms lenktynėms tapsiantis „Williams“ komandos narys. 

„Williams“ komandos garažo pusė, skirta G. Russellui, jau užimta

„Williams“ komanda jau paskelbė kas pakeis pilotą artimiausiose lenktynėse - tai atsarginis komandos lenktynininkas Jackas Aitkenas. 

„Džiaugiuosi gavęs progą debiutuoti šį savaitgalį su „Williams“ ir labai džiaugiuosi dėl galimybės, kuri buvo suteikta George'ui. Darysiu viską, ką galiu, kad per artimiausias dienas pasiruoščiau, tačiau, turiu būti atviras - tokiai progai esu pasiruošęs nuo Melburno. Linkiu Lewisui greičiau pasveikinti ir kuo didžiausios sėkmės George'ui, kuris gavo šansą išbandyti W11, kurio tikrai yra nusipelnęs“, - teigė J. Aitkenas, gavęs galimybę pilotuoti „Williams“ bolidą. 

„Mes taip pat džiaugiamės, kad galime suteikti kitam britui -  J. Aitkenui - galimybę debiutuoti F-1 lenktynėse. Jackas prisijungė prie „Williams“ šio sezono pradžioje. Nepaisant varžančių COVID-19 apribojimų, kurie apsunkino bendradarbiavimą, jis labai gerai pritapo prie komandos ir greitai tapo labai mėgstamu mūsų komandos nariu. Nekantraujame pamatyti tai, ką jis gali pademonstruoti kvalifikacijoje ir lenktynėse“, - savo pasirinkimą komentavo laikinasis „Williams“ komandos vadovas Simonas Robertsas. 

„Williams“ komanda linki G. Russellui sėkmės

„Mūsų ilgalaikė partnerystė ir George'o ryšis su „Mercedes“ komanda nėra paslaptis, todėl džiaugiuosi, kad George'as turi šią unikalią galimybę prisijungti prie „Mercedes“, konstruktorių įskaitos nugalėtojų. Sunkiai dirbome siekdami susitarti su „Mercedes“ ir norėdami suteikti George'ui tokią galimybę. George'as lieka mūsų pilotu ir tikimės, kad sugrįš į komandą pasisėmęs naudingos patirties ir linkime jam kuo didžiausios sėkmės“, - teigė S. Robertsas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794