Monako GP: Lenktynės

logo 2003 Birželio 01 d. 16:53, Hewlett Packard
Šiandien Monake antrąją pergalę savo karjeroje iškovojo „Williams“ pilotas Juanas Pablo Montoya! Antroje vietoje liko čempionato lyderis Kimi Raikkonenas iš „McLaren", trečias - Michaelis Schumacheris iš „Ferrari“.
Starto metu trečias lenktynes pradėjęs J.P.Montoya aplenkė K.Raikkoneną, startavusį iš antrosios pozicijos, o kitas „Williams“ pilotas, Ralfas Schumacheris, išlaikė pirmąją poziciją. Vokietis pirmavo iki pat pirmojo sustojimo techninio aptarnavimo zonoje, tačiau po to nusileido tiek J.P.Montoyai ir K.Raikkonenui, tiek ir M.Schumacheriui, iki tol važiavusiam penktoje vietoje.
Po pirmųjų sustojimų boksuose iki pat finišo, su pertraukomis antrąkart sustojant techninio aptarnavimo zonoje, J.P.Montoyai pavyko išlaikyti lyderio poziciją ir nugalėti lenktynėse.
Pirmąjį ir iki šiandien vienintelį kartą pergalę kolumbietis buvo iškovojęs 2001 m. Italijos GP metu. Tuo tarpu „Williams“ ekipa paskutinį kartą Monake buvo nugalėjusi prieš 20 metų, 1983-iaisiais, kai pergalę čia iškovojo Keke Rosbergas.
Kitas „Formulės-1“ čempionato etapas – birželio 15 d. vyksiantis Kanados GP Monrealyje.