Monako GP organizatoriai: lenktynės įvyks kaip suplanuota

Monako GP organizatoriai: lenktynės įvyks kaip suplanuota
logo Sausio 18 d. 22:01, Red Bull Content Pool / Getty Images

Monako GP organizatoriai patikino, kad nepaisant griežtesnių COVID-19 apribojimų, „Formulės-1“, „Formulės-E“ ir Istorinės GP lenktynės įvyks kaip suplanuota.

Praėjusią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Monako GP, bei kitos varžybos, kurios turėtų vykti miesto trasose, dėl besitęsiančios pandemijos bus atšauktos antrus metus iš eilės.

„Automobile Club de Monaco“ šiemet Monako trasoje planuoja surengti ne dvi, kaip įprasta, o tris lenktynes. Vienos iš jų - Istorinės GP varžybos, kurios pernai buvo atšauktos.

Kadangi pirmieji važiavimai turėtų įvykti jau balandžio 23 dieną, trasos paruošiamieji darbai prasidės vėliausiai antroje vasario pusėje.

Kaip ir daugelyje kitų pasaulio šalių, Monake galioja tam tikri apribojimai. Į šalį įsileidžiami tik tie žmonės, kurie turi neigiamą COVID-19 testą. Nepaisant galiojančių apribojimų, ACM savo planų kol kas neplanuoja keisti ir patikino, kad viskas įvyks kaip suplanuota.

„Nepaisant įvairiausių gandų, pasirodžiusių tam tikrose interneto svetainėse bei socialiniuose tinkluose, ACM gali patvirtinti, kad Monako GP važiavimai vyks nuo gegužės 20 d. iki 23 d. ACM taip pat nori patvirtinti, kad įvyks Istorinės GP bei „Formulės-E“ lenktynės“, - teigiama ACM pranešime.

F-1 atstovai praėjusią savaitę taip pat paneigė gandus, kad miesto trasose turinčios įvykti lenktynės bus atšauktos antrus metus iš eilės.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos