MotoE. Austrijoje pirmą pergalę iškovojo L. Tulovicius

MotoE. Austrijoje pirmą pergalę iškovojo L. Tulovicius
logo 2021 Rugpjūčio 15 d. 17:57, Motociclismo

Šiandien „Red Bull Ring“ trasoje surengtose „MotoE“ lenktynėse pirmą pergalę iškovojo Lukas Tulovicius.

Vokietis po starto įsiveržė į priekį ir tapo lenktynių lyderiu. Jį bandė persekioti Hikari Okubo ir Xavi Cardelusas.

Tuo tarpu kvalifikacijos nugalėtojas Ferminas Aldegueras po starto nukrito į ketvirtą vietą. Po kurio laiko jį aplenkė ne tik Alessandro Zaccone, bet ir Dominique‘as Aegerteris. O antrame rate jį pavijo ir Ericas Granado, lenktynes pradėjęs iš 13-os vietos.

Atsidūręs rikiuotės priekyje L. Tulovicius vienu metu prieš varžovus buvo įgijęs 2 sek. persvarą. D. Aegerteriui pavyko sumažinti atsilikimą, bet teko atlaikyti kitų varžovų spaudimą.

Iki finišo likus 2 ratams, lyderio persvara prieš varžovus buvo mažiau nei sekundė. Bet L. Tulovicius pasinaudojo tuo, jog už jo vyko atkakli kova dėl likusių prizinių vietų. Sportininkas finišo liniją kirto pirmas, artimiausią varžovą pranokęs mažiau nei sekunde.

E. Granado paskutiniame rate sugebėjo pakilti į antrą vietą. O D. Aegerteris, aplenkęs varžovą devintame posūkyje, finišavo trečias ir užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Šeštoje vietoje finišavęs Alessandro Zaccone išlieka čempionato lyderiu ir 7 taškais lenkia antrą vietą užimantį E. Granado. Tik tašku nuo pastarojo atsilieka čempiono titulą ginantis Jordi Torresas, šios dienos lenktynėse finišavęs septintas.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos