MotoE. Naują sezoną Jereze pergale pradėjo A. Zaccone

MotoE. Naują sezoną Jereze pergale pradėjo A. Zaccone
logo Gegužės 02 d. 17:47, MotoGP

Pirmose naujojo „MotoE“ sezono lenktynėse Jereze, Ispanijoje, pergalę iškovojo Alessandro Zaccone.

Varžybas puikiai pradėjo Lukas Tulovicius. Po starto pirmame posūkyje aplenkęs Ericą Granado, Dominique‘ą Aegerterį ir Ferminą Aldeguerį, sportininkas įsiveržė į priekį.

Motociklininkams kelis kartus apsikeitus pozicijomis, į pirmąją vietą pakilo A. Granado, kuris tuo metu stengėsi už savęs išlaikyti A. Zacconę. Tuo tarpu antrame rate minėtasis L. Tulovicius neišvengė susidūrimo su F. Aldegueriu. Po kontakto abu sportininkai baigė kovą dėl prizinės vietos.

Naudodamasis tuo, jog D. Aegerteris negalėjo aplenkti A. Zaccone, E. Granado stengėsi labiau atitrūkti nuo varžovų. Tiesa, sportininkas lyderio pozicija džiaugėsi neilgai. Motociklininkas krito nuo motociklo šeštame posūkyje, taip padovanodamas lyderio poziciją A. Zaccone.

Italas lenktynių pabaigoje atlaikė spaudimą ir išlaikęs už savęs D. Aegerterį nugalėjo pirmose sezono lenktynėse. Tuo tarpu paskutiniuose posūkiuose priekyje važiavusio varžovo taip ir neaplenkęs čempiono titulą ginantis Jordi Torresas finišo liniją kirto trečias.

Mattia Casadei ir Miquelis Ponsas užbaigė stipriausiųjų penketuką. Tuo tarpu pirmojo sezono nugalėtojas Matteo Ferrari, startavęs iš rikiuotės galo, finišavo šeštoje vietoje.

Kurį laiką lenktynėse pirmavęs, bet nuo motociklo kritęs E. Granado sugebėjo pasiekti finišą 13-oje vietoje ir iškovoti kelis taškus.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas