MotoGP. Jereze - J. Millerio ir „Ducati“ komandos triumfas (1)

MotoGP. Jereze - J. Millerio ir „Ducati“ komandos triumfas
logo Gegužės 02 d. 16:13, Ducati Corse Press

Jereze, Ispanijoje, vykusiose „MotoGP“ lenktynėse triumfavo „Ducati“ motociklininkas Jackas Milleris. Tai pirmoji australo pergalė čempionate nuo 2016 m. ir pirmoji atstovaujant „Ducati“ komandai.

Tuo tarpu antroje vietoje finišavęs kitas „Ducati“ motociklininkas Francesco Bagnaia tapo nauju čempionato lyderiu.

Kvalifikacijoje nugalėjęs ir iki šiol čempionate pirmavęs „Yamaha“ motociklininkas Fabio Quartararo po starto prarado kelias pozicijas ir atsidūrė ketvirtoje vietoje. Bet sportininkams įveikus pirmuosius keturis ratus, prancūzas sugebėjo aplenkti visus priešais jį važiavusius sportininkus ir susigrąžinti lyderio poziciją.

Atsidūręs priekyje F. Quartararo persvarą prieš antroje vietoje važiavusį J. Millerį padidino iki beveik pusantros sekundės. Bet varžyboms įpusėjus, prancūzo tempas ėmė kristi. Po kelių ratų „Yamaha“ atstovą pavijo ir aplenkė J. Milleris. Tuo tarpu F. Quartararo ėmė ristis rikiuote žemyn kol galų gale atsidūrė už pirmojo dešimtuko ribos. Prancūzas, kurį laiką pirmavęs varžybose, lenktynes baigė vos 13-oje pozicijoje.

Aplenkęs Aleixą Espargaro, o po kurio laiko ir Franco Morbidellį bei F. Quartararo, „Ducati“ motociklininkas F. Bagnaia pakilo į antrą vietą. F. Morbidelli vienu metu buvo sumažinęs atsilikimą nuo italo, bet pastarasis sėkmingai išsilaikė priekyje ir finišavęs antras tapo nauju čempionato lyderiu.

Geriausiai tarp „Honda“ motociklais važiavusių sportininkų pasirodė Takaaki Nakagami, finišo liniją kirtęs ketvirtoje vietoje. O čempiono titulą ginantis „Suzuki“ atstovas Joanas Miras užbaigė stipriausiųjų penketuką. Tuo tarpu ispano komandos draugas Alexas Rinsas antrose lenktynėse iš eilės krito nuo motociklo.

Antrasis „Yamaha“ komandos motociklininkas Maverickas Vinalesas liko septintas tiek vakar vykusioje kvalifikacijoje, tiek šios dienos lenktynėse. Ispanas už savęs paliko Johanną Zarco bei abu „Honda“ komandos motociklininkus - Marcą Marquezą bei Polą Espargaro, finišavusius atitinkamai devintoje ir dešimtoje pozicijose.

Rezultatai


Komentarai (1)
YZF
IP: 20135ae | 05/02 20:13 Atsakyti
Atrode kad rezultatas bus kaip ir aiskus, dar viena Fabio pergale ir netiketai ji aplanke firmine visu MotoGP lenktynininku problema - 'arm pump'. Keista kad taip stipriai ir tiek daug, nes laikas dramatiskai krito po 2sec per rata, ir daugiau. Jau galvojau kad grizo psichologines problemos, na bet pasirodo fizinis pasiruosimas. Kodel to nebuvo visa praeita sezona, bet atsitiko dabar? Keista. Na matyt bus vel operacijos.

Kita vertus, tempas pradzioje buvo geras tai jeigu sveikatos klausimus kazkaip isspres, gal ir gausis jam kazkas. Reik tiketis tai ranka o ne galva.

Ducati pakankamai greitai vaziavo tokioje 'letoje' trasoje, kazka jie kazkaip pribure ir tas motas visai neblogai vaziuoja. Panasu kad Ducati su Fabijumi kausis. Vinjalesas savo stiliumi - niekur. Markezas irgi ten pat, vis dar ne formoje. Ziuresim kas bus toliau.

Na ir musu 'durnelis' savo tradiciniu stiliumi, ir vel nusivoze pacioje lenktyniu pradzioje. Vietoj to kad butu protingas, kaip jo kolega Mir'as, jis spaude ir perspaude. Nieko naujo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas