MotoGP. Misane triumfavo M. Marquezas, o F. Quartararo užsitikrino čempiono titulą

MotoGP. Misane triumfavo M. Marquezas, o F. Quartararo užsitikrino čempiono titulą
logo 2021 Spalio 24 d. 16:23, HRC

Misane surengtose „MotoGP“ lenktynėse antrąją pergalę iš eilės iškovojo „Honda“ motociklininkas Marcas Marquezas. O ketvirtoje vietoje finišavęs Fabio Quartararo sezonui dar nepasibaigus užsitikrino savo pirmąjį „MotoGP“ čempiono titulą.

Lenktynes sėkmingai pradėjo kvalifikacijos nugalėtojas Francesco Bagnaia, išsaugojęs pirmąją vietą. Tuo tarpu tik iš 15-os pozicijos startavęs F. Quartararo akimirkai buvo nukritęs į septynioliktą vietą.

Jau pirmoje varžybų pusėje nuo motociklo krito ir iš tolimesnės kovos pasitraukė antroje vietoje važiavęs Jackas Milleris.

Po varžovo nesėkmės į antrą vietą pakilo ir ilgą laiką lenktynių lyderį persekiojo „Honda“ motociklininkas M. Marquezas. Tuo tarpu F. Quartararo po truputi kilo rikiuote aukštyn.

Kova dėl čempiono titulo baigėsi iki finišo likus mažiau nei 6 ratams, kuomet iš lenktynių pasitraukė nuo motociklo kritęs lenktynių lyderis F. Bagnaia.

Nuo motociklų kritus abiem „Ducati“ komandos motociklininkams, M. Marquezas be didesnio vargo finišo liniją kirto pirmas ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Antroje vietoje varžybas baigė kitas „Honda“ motociklininkas Polas Espargaro. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo vėl puikiai Misane pasirodęs Enea Bastianini.

Būtent pastarajam F. Quartararo paskutiniame rate prarado poziciją ir finišo liniją kirto ketvirtas. Tačiau tokio rezultato pakako, kad sezonui dar nepasibaigus sportininkas užsitikrintų čempiono titulą.

F. Quartararo tapo pirmuoju prancūzu, kuriam pavyko iškovoti „MotoGP“ čempiono titulą ir pirmuoju nuo 2015 m., tai padariusiu su „Yamaha“ motociklu.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0