MotoGP: V. Rossi laimėjo lenktynes Indianapolyje

logo 2008 Rugsėjo 15 d. 07:05, Bridgestone Motorsport
Dėl lietaus sutrumpintas „MotoGP“ čempionato lenktynes Indianapolyje (JAV) laimėjo Valentino Rossi („Yamaha“).
Iškart po starto „pole“ poziciją šeštadienį pelnęs italas buvo nukritęs į ketvirtąją vietą. Varžybose pirmavo Casey Stoneris („Ducati“), o jam įkandin sekė Nicky Haydenas („Honda“) ir Andrea Dovizioso („Honda“), po kelių posūkių išsiveržęs į priekį.
Trečiajame rate lyderio poziciją perėmė N. Haydenas, o V. Rossi nulėkė jam įkandin. Lyderių pora per dešimt ratų kaip reikiant pabėgo į priekį, o už jų, savo ruožtu, trečioje vietoje įsitvirtino Jorge Lorenzo („Yamaha“).
Galų gale, 14-ame varžybų rate V. Rossi aplenkė N. Haydeną ir tapo lenktynių lyderiu. 17-ame rate italas vos neišlėkė iš trasos, tačiau šiaip ne taip suvaldė savo motociklą.
Lenktynės dėl lietaus buvo nutrauktos 22-ame rate iš planuotų 28. Sportininkai buvo klasifikuoti pagal pozicijas, kuriose kirto 20-ojo rato finišą.
Kitos „MotoGP“ čempionato lenktynės rugsėjo 28 d. bus surengtos Motegi žiede Japonijoje. Iki pirmenybių pabaigos liko dar 4 etapai.