MotoGP. Vokietijoje iš „pole“ pozicijos startuos J. Zarco (1)

MotoGP. Vokietijoje iš „pole“ pozicijos startuos J. Zarco
logo Birželio 19 d. 16:48, Pramac Racing

Vokietijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo važiavimų pabaigoje nuo motociklo kritęs „Pramac“ komandos motociklininkas Johannas Zarco.

Iki šiol čempionato lyderis Fabio Quartararo buvo iškovojęs penkias „pole“ pozicijas iš eilės. Tuo tarpu Vokietijoje iki šiol niekam nebuvo pavykę kvalifikacijoje pranokti „Honda“ atstovo Marco Marquezo.

Bet svarbiausiuose šios dienos važiavimuose greičiausias buvo ne F. Quartararo ar M. Marquezas, o J. Zarco, iškovojęs pirmą „pole“ poziciją atstovaudamas „Pramac“ komandai.

Dėl trasos ribų nepaisymo, teisėjai anuliavo pirmąjį F. Quartararo greičiausią ratą. Bet antruoju bandymu prancūzas pakilo į pirmąją vietą. Sportininkas vėliau dar kartą pagerino savo rezultatą. Bet po kurio laiko tėvynainį greičiu pranoko ir į pirmą vietą pakilo F. Zarco. Starto/finišo liniją kirtęs prancūzas važiavo dar greičiau pirmame trasos sektoriuje, bet krito nuo motociklo ketvirtame posūkyje ir baigė savo pasirodymą.

Kadangi po prancūzo kritimo trasoje buvo mojuojamos geltonos vėliavos, daugeliui sportininkui nepavyko pagerinti savo rezultatų. Tad J. Zarco iškovojo „pole“ poziciją, o F. Quartararo liko antras.

Puikiai kvalifikacijoje pasirodė „Aprilia“ atstovas Aleixas Espargaro, iškovojęs trečią startinę poziciją. Tai bus pirmas kartas, kai ispanas startuos iš pirmos eilės atstovaudamas italų komandai.

Pačioje kvalifikacijos pabaigoje „Ducati“ motociklininkas Jackas Milleris dar bandė pagerinti savo rezultatą ir prasibrauti tarp trijų greičiausių, bet buvo nepakankamai greitas, tad liko ketvirtoje vietoje. Greta australo startuos minėtasis M. Marquezas ir KTM motociklininkas Miguelis Oliveira.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje, kuri dėl problemų su elektra pagrindiniame lenktynių trasos pastate prasidėjo vėliau nei planuota, turėjo dalyvauti abu „Suzuki“ motociklininkai, „Honda“ atstovas Polas Espargaro bei „Yamaha“ lenktynininkas Maverickas Vinalesas.

Į antrąją kvalifikacijos dalį pateko į čempionatą sugrįžęs A. Rinsas ir P. Espargaro. Tuo tarpu čempiono titulą ginantis Joanas Miras liko 17-as. Dar prasčiau pasirodė M. Vinalesas, kuris liko priešpaskutinis - 21-as.

„MotoGP“ lenktynės Vokietijoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (1)
YZF
IP: 20135ae | 06/19 22:23 Atsakyti
Zarco is kazkur istrauke gera rata. Nemaciau jo vaziavimo, bet ar tik nebuvo gerai prilipes prie kazko? Nes uztrauke tai normaliai. Bet ir Fabijus netoli, toliau rodo gera forma (priesingai negu Vinjalesas, kuris primena Botta Nr.2 tik 5x prasciau). Siaip Ducati idomiai si sezona vazuoja - ne tik greitose trasose bet ir itin letose. Jereze neblogai vaziavo ir cia kazkaip gerai pasirode. Markezas galvojo kad Vokietijoje bus kitaip (visgi daug metu rekordai liejosi laisvai) bet ir vel grizo i realybe. Vakaru fronte nieko naujo.

Rytoj zada lietaus? Jei taip, tai bus daug bardako. Geriau jau butu sausos.
×

TOP naujienos