N. Latifi gali pakeisti R. Kubicą „Williams“ ekipoje?

N. Latifi gali pakeisti R. Kubicą „Williams“ ekipoje?
logo 2019 Gegužės 12 d. 12:42, Renault F1

Rezultatai, kuriuos kol kas rodo Robertas Kubica ir jo atsilikimas nuo sezono debiutanto George‘o Russello jaudina „Williams“ komandos vadovybę. Tai gali pastūmėti ekipą lenką pakeiti jaunuoju kanadiečiu Nicholas Latifi, - apie tai rašo „Le Journal de Montreal“.

Kubica iš tiesų ryškiai nusileidžia Russellui kvalifikacijose ir lenktynėse, o priekyje laukia Monako GP etapas sudėtingoje miesto trasoje, kur Robertui bus ypatingai sunku, turint galvoje dešinės rankos traumos, gautos prieš 8 metus ralio trasoje, pasekmes. Kanados leidinys, nesiremdamas jokiais šaltiniais, rašo, kad Kubicos kontrakte yra grafa, leidžianti pakeisti jį kitu pilotu nelaukiant sezono pabaigos.

Tarp galimų kandidatų pirmuoju numeriu neva yra įrašytas 23 metų Nicholas Latifi, kuris su „Williams“ praėjusių metų pabaigoje pasirašė atsarginio piloto sutartį. Šiuo metu kanadietis leidžia ketvirtą sezoną „Formulėje-2“ ir po trijų sezono etapų pirmauja asmeninėje įskaitoje.

Bet problema yra ta, kad Latifi neturi FIA Superlicencijos, kuri yra būtina norint dalyvauti F-1 GP ir formaliai jis ją gali gauti tik pagal šių metų F-2 rezultatus, tačiau teoriškai federacija gali paskubinti šio dokumento įforminimo procesą, turėdama galvoje šio sportininko patirtį jaunimo serijose ir F-1 bandymuose.

Negana to, kitą savaitę Barselonoje rengiamuose bandymuose Latifi yra patikėta atidirbti abi dienas ir tokiame komandos sprendime galima įžvelgti „Williams“ pageidavimą įvertinti šio lenktynininko pasiruošimo lygį, o taip pat suteikti jam galimybę maksimaliai adaptuotis prie mašinos.

Verta prisiminti ir dar vieną aplinkybę – Nicholas tėvas Michaelis Latifi, vienas iš turtingiausių Kanados žmonių, kompanijos „Sofina“, kuri specializuojasi maisto produktų gamyboje ir prekyboje, prezidentas. Šiais metais šios korporacijos logotipai yra matomi ant „Williams“ bolidų.

Latifi-vyresnysis ne tik finansuoja Nicholas sportinę karjerą, bet ir praėjusiais metais tapo vienu iš „McLaren Group“ akcininku, kai jo kontroliuojamas „Nidala (BVI) Limited“ fondas  nupirko dalį „McLaren“ grupės akcijų. Jei sprendžiant Kubicos pakeitimo klausimą jo sūnumi atsirastų kokie nors komerciniai pasiūlymai iš „Williams“, M. Latifi gali juos sau leisti juos priimti.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061