N. Latifi: kalbos apie Kubicos pakeitimą tėra tik gandai

N. Latifi: kalbos apie Kubicos pakeitimą tėra tik gandai
logo 2019 Gegužės 28 d. 20:12, Williams

Atsarginis „Williams“ pillotas Nicholas Latifi šiemet žada dalyvauto net šešiose treniruotėse pradedant Kanados GP etapu, kur jis, tikriausiai, atsisės prie Roberto Kubicos mašinos vairo. „Formulės-2“ asmeninės įskaitos lyderis su entuziazmu laukia namų etapo, bet abejoja, kad jis pakeis lenką likusiose F-1 lenktynėse.

Nicholas Latifi: „Pernai aš irgi važiavau Kanados GP treniruotėje. Pasirodymas namų trasoje – tai pats geriausias momentas mano kaip lenktynininko karjeroje šiuo momentu. Šaunu atsisėsti prie „Formulės-1“ bolido vairo šeimos ir draugų akivaizdoje. Aš su nekantrumu laukiu kito penktadienio. Nesvarbu, ar tai namų trasa, ar ne, bet kokios treniruotės tikslas – sėkmingai sudalyvauti sesijoje ir nukreipti komandą teisinga linkme. Aš kol kas neturiu 100 proc. užtikrintumo, bet galvoju, kad treniruotėje aš pakeisiu R. Kubicą.

Kai dėl kalbų, kad aš vietoje Roberto važiuosiu likusius F-1 etapus – tai viso labo tik gandai. Aš neturiu Superlicencijos ir esu pilnai susikaupęs kovai „Formulėje-2“, taigi tai – nerealu. Jei man kas nors pasakytų, jog privalau atsisėsti prie vairo, aš esu pasiruošęs tam, bet be Superlicencijos aš neturiu teisės  važiuoti „Formulėje-1“, todėl apie tai net negalvoju. Viso labo visa tai tik gandai. Kiek aš žinau, su „Williams“ šiais metais nieko neišeis.

Mano tikslas – patekti į „Formulę-1“ ir jei aš šiemet laimėsiu „Formulę-2“, norėtųsi kitais metais lenktyniauti F-1, o ne praleisti sezoną, kaip tai darė kai kurie čempionai. Bet aš kol kas negalvoju apie tai. „Formulė-1“ yra tokia, kad titulas F-2 neduoda jokių garantijų. Svarbu atsidurti teisingoje vietoje reikiamu laiku, čia svarbios galimybės ir sėkmė. Mano tikslas – lenktyniauti „Formulėje-1“ 2020 metais, bet pažiūrėsime, kaip vystysis įvykiai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061