N. Rosbergas C. Sainzą laiko trečiu geriausiu pilotu dabartinėje rikiuotėje (9)

N. Rosbergas C. Sainzą laiko trečiu geriausiu pilotu dabartinėje rikiuotėje
logo 2019 Lapkričio 19 d. 17:31, McLaren F1

„McLaren“ pilotas Carlosas Sainzas Brazilijoje pirmą kartą savo karjeroje iškovojo vietą ant podiumo, tiesa, ant jo taip ir neužlipo. Ispanas finišo liniją kirto ketvirtas, o ant podiumo lipęs Lewisas Hamiltonas tik vėliau buvo nubaustas 5 sekundžių bauda, po kurios trečioji vieta atiteko būtent C. Sainzui.

Toks „McLaren“ piloto pasirodymas nepraslydo pro akis 2016 metų „Formulės-1“ čempionui Nico Rosbergui, kurio nuomone, C. Sainzas šiuo metu yra vienas iš trijų geriausių lenktynininkų rikiuotėje.

„Sainzas šį sezoną yra tiesiog puikus. Visada kartojau, kad šiemet jis yra tarp keturių geriausių pilotų kartu su Leclercu, Hamiltonu bei Verstappenu.

Šiuo metu, turbūt, į pirmąją vietą statyčiau Hamiltoną, kuris yra tik šiek tiek geresnis už Verstappeną. Trečiąją vietą skirčiau Sainzui, kuris atrodo kiek geriau už Leclercą.

Sainzas šį sezoną pasirodė nuostabiai ir iškovojo labai daug taškų „McLaren“ ekipai. Jis fantastiškai atliko savo darbą“, - kalbėjo N. Rosbergas.


Komentarai (9)
žiūrim
| 11/20 11:00 Atsakyti
Senelis
11/19 19:19

Ar Rozenbergas taikosi į Karloso vadybininkus, ar tik nori priminti apie save, kaip nugalėjusį, šiuo metu (ir tai ne yra tikslu) stipriausią lenktyninką?

rosbergas yra naujasis j.villeneuve
Jonaitis
| 11/20 08:46 Atsakyti
Jeigu Rosbergeriui Sainz'as trecias, tai toks is jo ir eGzpertazzz
mantas1982
| 11/19 22:40 Atsakyti
LH, MV, CL, DR
Klepsidra
| 11/19 20:56 Atsakyti
Treciu geriausiu siemet - butu metas antrastemis baigti klaidinti
deivec
| 11/19 20:44 Atsakyti
ir Hulkas kazkada buvo labai geras kazkieno zodziuose...
Senelis
| 11/19 19:19 Atsakyti
Ar Rozenbergas taikosi į Karloso vadybininkus, ar tik nori priminti apie save, kaip nugalėjusį, šiuo metu (ir tai ne yra tikslu) stipriausią lenktyninką?
Rokas1 logo rėmėjas
| 11/19 18:30 Atsakyti
Na va, prieš tai Sainzas net į top5 nepatekdavo, dabar jau top3 po vieno gero sezono. O iš tiesų š*** čia įvertint gali, pvz Raikonenas buvo įvardinamas kaip vienas iš top3 iki 2014, kai gavo stiprų komandos draugą. Šiemet važiuoja kartu su silpnesniu pilotu ir vėl kalbos kyla, koks jis dar kietas ir kaip nerealiai važiuoja. Gasly su str labai kietas atrodė, atsisėdo į rbr ir dingo kietumas. Sainz pernai irgi stebuklų nedarė, tad po 1 sezono gero nieko negali nuspręst ir tos kalbos dabar, kokie Sainz, Leclerc, Russel ir Noris nerealūs ateities čempionai kartais juokingos atrodo. Pravažiuos kokius 5 sezonus, pakovos su stipriais komandos draugais, tada ir bus matyt
Fernandoisfasterthanyou
| 11/19 18:11 Atsakyti
sunku vertinti kai bolidų pajėgumai taip skiriasi. Ir Sainz'as gerai važiuoja ir Albonas kaip su tiek mažai patirties tikrai vertas dėmesio ir manau turi šansų kažką nuveikt ateityje, tas pats senis Raikkonenas šiais metais važiuoja gerai atsižvelgus į bolido galimybes. Nešneku jau apie Hamiltoną, Verstappeną , Leclerką, bei heiterių nurašytus Vettelį ir Bottą, kuris važiuoja geriausią sezoną savo karjeroje.
kart
| 11/19 17:56 Atsakyti
Del vieno is triju galima gincytis, nes nematau reikalo ir to pacio Riccardo nuvertint, bet kad vertas ivertinimo ne tik uz siuos metus, bet aplamai uz visa jo, kol kas, trumpa karjera F1, tai faktas.
×

TOP naujienos