N. Rosbergas džiaugiasi „Mercedes“ pažanga (24)

N. Rosbergas džiaugiasi „Mercedes“ pažanga
logo 2010 Liepos 11 d. 20:06, Bridgestone Motorsports
Trečiąją vietą Didžiosios Britanijos GP lenktynėse užėmęs „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas neslėpė savo džiaugsmo komandos nuo paskutinių lenktynių padaryta pažanga.
„Markas (Webberis, „Red Bull“ - red. past.) ir Lewisas (Hamiltonas, „McLaren“ - red. past.) priekyje buvo labai greiti, neturėjau galimybės suspėti su jais, tačiau nuo lenktynių Valensijoje padarėme tokį didelį žingsnį pirmyn. Tas savaitgalis buvo toks tragiškas, mes išnagrinėjome, kas susiklostė blogai“, - kalbėjo vokietis.
„Ir štai, mes ant apdovanojimų pakylos, beveik savo jėgomis, neskaitant Sebastiano nesėkmės. Ir galime pasiekti daugiau, nes tokie dalykai kaip ortakis mūsų bolide dar neveikia tinkamai“, - sakė sportininkas.
N. Rosbergas pastebėjo, kad jo vairuojamas „Mercedes“ bolidas net po susidūrimo su „Toro Rosso“ pilotu Jaime Alguersuari važiavo pakankamai gerai.
„Taip, tačiau ir po to jis buvo pakankamai geras, kad galėčiau apsiginti nuo Jensono, kas yra puiku“, - teigė lenktynininkas, kurio automobilis po kontakto neteko vieno iš šoninių aerodinaminių skydelių.
„Jensonas buvo arti, tačiau nuo jį už savęs išlaikyti buvo lengviau nei Alonso – jis negalėjo sekti taip arti, tačiau išlaikyti „Ferrari“ už savęs būtų buvę kiek sunkiau“, - pridūrė jis.


Komentarai (24)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Paganinis
| 07/12 21:39 Atsakyti
Prieš savaitę pats Rosbergas iškeikė, kad bolidas mėšlo krūva, o po savaitės, to paties Rosbergo nuomone jau didelė pažanga :). O Jekyll'o protas vis dar užtemęs nuo neapykantos Mishai. Na ir komentarai kaip nuo užtemusio proto :)
Maxell Smart
| 07/12 20:00 Atsakyti
Jekil.ka tu cia svaigsti Schumis taip nesake.
Jekyll
| 07/12 14:50 Atsakyti
Ką tas Rosbergas čia svaigsta. Gi pasakė Legendinis, kad bolidas visiškas šlamštas, reiškia taip ir yra.
Maxell Smart
| 07/12 12:59 Atsakyti
Ateis dar Schumio laikas pergalem.
eres
| 07/12 12:32 Atsakyti
Idomu kas MSC parenka tokia taktika, ar komanda ar jis pats, nes pastoviai siuo atvzilgiu jis susisika savo lenktynes. Vienas dalykas kuo Ferrariai su MSC buvo stiprus tai ideali lenktyniu taktika ir labai geras jos ispildymas.
Arnux9000
| 07/12 09:12 Atsakyti
tau dulis_b geriau patylėt ir tu lygini L.h kurio bolidas pranasesnis uz nico mersą.o be to geriau pasiziurek i savo nick'a skamba dulis dundulis XD
dulis_b
| 07/12 08:38 Atsakyti
Arnux, xlinelisx, deivux, maziux, Debiliux. Mieli vaikai, pasikeiskit savo nick'us, jau praėjo ta mada, parodanti 'koks mažvaikis aš esu', nes jūsų komentarus mažai kas skaito. O į temą, tai Mercedesai jokios pažangos nepadarė, arba labai mažą. Pasisekė ir tiek. FA prastai startavo, RK sugedo, ir pradžioj lenktynių gauti 1.5s nuo LH į ratą sakyčiau labai prastas pasirodymas.
a9
| 07/12 00:51 Atsakyti
Neblogos lenktynės Rosbergui, bet iš esmės nieko labai jose nenuveikė, 2 varžovų nesėkmės leido pakilti 2 vietom. Šumacherio atveju vėl pavedė taktika, būtų stojęs su visais į boksus, būtų finišavęs 6-as. O jei būtų naudojęs Rosbergo ar Buttono taktiką, būtų finišavęs 5-as ar 4-as. Galiu priminti, kad iki sustojimo boksuose jis važiavo priekyje Buttono. Vertinu objektyviai, o ne fantazuoju. Fantazijos yra antišumacheristų pasakojimai, kad Šumacheris žymiai nusileidžia Rosbergui. Kvalifikacijoje taip, nusileidžia žymiai, 0,3-0,5s. Bet lenktynėse nenusileidžia. Ir tai objektyvi išvada, padaryta stebint lenktynių eigą. MS yra vienas iš lenktynininkų, kurių ratų laikus stebiu visų lenktynių eigoje, todėl mano teiginys pagrįstas tuo stebėjimu. Kalbėti, kad Šumacheris niekam tikęs yra tas pats, kas sakyti kad Alonso niekam tikęs, nes su antru pagal pajėgumą bolidu užėmė tik 14-ą vietą. Visiems aišku, kodėl Alonso 14-as. Tik kažkodėl mažai kas pastebi, kad Šumacharį taip pat vos ne kiekvienose lenktynėse persekioja nesėkmės, dėl kurių jis prarado galybę taškų. Galiu pakartoti - žmonės jūs neteisūs, Šumacheris dar moka važiuoti ir Rosbergui jei ir nusileidžia, tai visai nedaug.
kajus.k
| 07/12 00:19 Atsakyti
Rosbergui,kaip lenktynininkui ir kaip asmenybei jauciu didesne pagarba nei jo tautieciui is RB komandos.Sebas galetu is Nico pasimokyti viesuju rysiu ir apskritai... Saunuolis Nico!!!
juozasq
| 07/12 00:00 Atsakyti
teisingai sake :) sumi lenkia tie kurie netingi :) Rosbergas perspektyvesnis vairuotojas,susikaupes,stengiasi nedaryt klaidu ir tas jam puikiai sekasi
×

TOP naujienos