Naują bolidą pristatė „Ferrari“

Naują bolidą pristatė „Ferrari“
logo 2023 Vasario 14 d. 13:37, Ferrari

Bežiūrint į puikų 2022 metų sezono startą, kurį „Formulės-1“ komandos pradėjo pagal visiškai naujas technines taisykles, „Ferrari“ nesugebėjo išnaudoti turėto pranašumo. Po eilės techninių gedimų, pilotų klaidų ir strateginių apsiskaičiavimų, Italijos komanda sezoną užbaigė antroje Konstruktorių įskaitos vietoje, per sezoną iškovojusi tik keturias pergales per 22 etapus.

Prastokas pasirodymas privedė prie to, kad iš ekipos vadovo pareigų buvo atleistas Mattia Binotto – žiemą jį pakeitė iš „Alfa Romeo“ atėjęs Fredericas Vasseuras. Jam šios dienos SF-23 automobilio pristatymas tapo pirmu stambiu renginu naujose pareigose.

Bolido pristatymo ceremoniją nutarta surengti ne uždarose patalpose, o atvirame ore, į improvizuotas tribūnas surinkus 5 tūkstančius tifozių – renginys vyko komandos gamyklinėje trasoje Fiorane.

„Negaliu jaustis labai patenkintas, - kalbėjo F. Vasseuras. - Juk aš atsidūriau „Ferrari“, o tai visuomet yra naujas iššūkis. Galiausiai visi iš manęs lauks rezultato, „Ferrari“ pergalių. Kuris sportininkas jas iškovos? Mums nėra jokio skirtumo. Mes vienodai palaikysime abu lenktynninkus, svarbiausia, kad nugalėtų „Ferrari“ komanda“.

Naujiena, gavusi SF-23 indeksą, yra labai panaši į praėjusių metų mašiną. Be tradicinės raudonos spalvos, kurią italų ekipa naudoja nuo pat savo gimimo, bolide matomos ir juodos spalvos – ant „Halo“, variklio gaubto ir viršutinės pontonų dalies.

Patys šoniniai pontonai išsaugojo pernai metų koncepciją su pagilėjimu iš viršaus. Pasak F. Vasseuro, per žiemą komanda rimtai padirbėjo ties jėgos agregatu, tačiau kartu liko reglamento rėmuose, kuris leidžia patobulinimus tik patikimumo srityje.

Komandos lenktynininkais pasiliko tie patys Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas. Atsarginiais lenktynininkais bus Antonio Giovinazzi ir Robertas Schwartzmas.

Iš karto po oficialaus pristatymo naujasis SF-23 išvažiavo į Fiorano trasą, Pirmasis prie vairo atsisėdo C. Leclercas, tačiau C. Sainzas gavo progą nuvažiuoti vienu ratu daugiau už kolegą.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621