Neblogas savaitgalis, tačiau "be taškų"

Neblogas savaitgalis, tačiau "be taškų"
logo 2001 Birželio 25 d. 00:11, F-1.lt
Šios lenktynės parodė, kad dėl taškų kol kas kovoja trys - keturios komandos. Kitiems telieka laukti, kol pasitrauks kas nors iš lyderių. Šiandien taip neatsitiko. Tačiau daugeliui kitų komandų tai nebuvo prastos lenktynės.
"Prost"
Luciano Burti finišavo dvyliktas, o Jeanas Alesi buvo klasifikuotas penkioliktas nors finišo, dėl likus keliems ratams padarytos klaidos, ir nekirto. Tai buvo pirmas kartas prancūzui, tačiau ne toks pirmas kartas, kokio jis tikėjosi - šiandienos lenktynėsė Alesi pirmą kartą šį sezona nesugebėjo pasiekti finišo. Jeanas truputį persistengė lenkdamas jaunąjį "Sauber" pilotą Kimi Raikkoneną, už kurio važiavo kelis ratus, todėl išslydo iš trasos.
"Jaguar"
Rezultatai rodo, kad ši komanda sparčiai progresuoja. Eddie Irvine'as finišavo tik 1,3 sekundės atsilikęs nuo Mika Hakkineno, tačiau... už septintą vietą taškų neskiriama. Pedro de la Rosa taip pat pasirodė puikiai - startavęs iš šešioliktos vietos ispanas finišo liniją kirto būdamas aštuntoje. "Jaguar" kyla ir jei jiems ims geriau sektis kvalifikacijoje, gali rimtai pakovoti dėl taškų.
"Sauber"
Suomis Kimi Raikkonenas, šioje trasoje lenktyniavęs pirmą kartą, finišavo dešimtas. Tuo tarpu jo komandos draugas Nickas Heidfeldas pasitraukė iš lenktynių saugumo sumetimais. Abiems pilotams teko "susidurti" su nenuilstančiu Jeanu Alesi. Kontakto su juo metu Nickas pažeidė bolido pakabą, o Kimi paskutiniame rate liko tik akimis palydėti iš trasos slystantį jį bandžiusio lenkti, tačiau stabdžiusio per vėlai prancūzo bolidą.
Visos komandos labai kentėjo dėl greito padangų dilimo, dėl ko negalėjo vystyti didesnio tempo. Visos vyksta į Prancūziją tikėdamos pasirodyti geriau ir gal net užsidirbti kokį taškelį.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0