Nubaustas M.Schumacheris

Nubaustas M.Schumacheris
logo 2002 Balandžio 01 d. 02:00, F-1.lt
„Ferrari“ komandos lyderis Michaelis Schumacheris buvo nubaustas už incidentą pirmajame lenktynių rate, kurio pasekoje jo pagrindinis konkurentas neteko priekinio sparno bei galimybių kovoti dėl pergalės.
Vokiečiui pritaikyta nauja nuobauda – jis San Marino GP startuos 10 pozicijų žemiau vietos, kurią iškovos kvalifikacijos metu.
„Išnagrinėję telemetrijos duomenis bei TV transliacijų įrašus nusprendėme, kad pilotas Nr.1 (Michaelis Schumacheris, - mano pastaba) pažeidė taisykles piloto Nr.6 (Juano Pablo Montoya) atžvilgiu. Jis atleido akseleratorių ne stabdymo zonoje, o tik tik už tiesiosios vidurio. Taip Nr.1 tyčia sukėlė avarinę situaciją, ko pasekoje nukentėjo jo pagrindinis varžovas. Kadangi buvo kilęs pavojus ir kitiems sportininkams, nusprendėme skirti jam nuobaudą, numatytą sportinio reglamento straipsnyje Nr.151a“, – pranešė pagr. trasos teisėjas Stefanas Johansonas.
„Ferrari“ komanda iš karto pranešė, kad apskųs šį sprendimą FIA apeliacinei komisijai. Savo ruožtu „Williams“ atstovas Patrickas Headas teigė, kad komanda galbūt sieks to, kad iš M.Schumacherio būtų atimta Brazilijos GP pergalė, ko pasekoje lenktynių nugalėtoju taptų antras finišavęs jo brolis „Williams“ pilotas Ralfas Schumacheris.
Jei apeliacija bus pateikta, ji greičiausiai nagrinėjama būtų kitą antradienį.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794