Nugalėjęs lenktynėse, P. O‘Wardas galės išbandyti F-1 bolidą (1)

Nugalėjęs lenktynėse, P. O‘Wardas galės išbandyti F-1 bolidą
logo Balandžio 19 d. 22:04, Chris Owens / IndyCar

McLaren Racing“ vadovas Zakas Brownas pasiūlė „IndyCar“ pilotui Patricio O‘Wardui išbandyti F-1 bolidą. Bet meksikietis tai galės padaryti tik tuo atveju, jei bent kartą nugalės JAV čempionate.

Z. Brownas žino būdų, kaip motyvuoti savo sportininkus. Dar ne taip seniai amerikietis susitarė su F-1 „McLaren“ pilotu Danieliu Ricciardo. Jei šis šiemet iškovos prizinę vietą, sportininkas galės išbandyti 1984 metų „Wrangler Chevrolet Monte Carlo“, kuriuo praeityje lenktyniavo legendinis NASCAR pilotas Dale‘as Earnhardtas.

Praėjusį savaitgalį prasidėjo „IndyCar“ sezonas. Tad prieš pirmąsias lenktynes Z. Brownas sugalvojo kaip motyvuoti „Arrow McLaren SP“ pilotą P. O‘Wardą.

„Man kilo mintis. Tu jau esi finišavęs trečias, esi iškovojęs ir antrą vietą. Tad jei nugalėsi bent kartą lenktynėse, pasikalbėsiu su Andreasu Seidlu ir metų gale Abu Dabyje vyksiančiuose bandymuose pasodinsime tave už F-1 bolido vairo“, - sakė Z. Brownas.

P. O‘Wardas tokį iššūkį priėmė.

„Pirmyn. Aš iškovosiu tau pergalę. Tikiuosi, jog nugalėsiu ne vieną kartą“, - teigė sportininkas.

P. O‘Wardas praėjusį šeštadienį buvo greičiausias kvalifikacijoje. O lenktynėse, nors ir pirmavo 25 ratus, finišo liniją kirto ketvirtas, nuo nugalėtojo atsilikęs tik 4 sek.

Meksikietis, jeigu šiemet nugalės „IndyCar“ lenktynėse, galės dalyvauti metų gale Abu Dabyje vyksiančiuose F-1 bandymuose. Juose gali dalyvauti tik jauni sportininkai, arba pilotai, F-1 lenktynėse startavę mažiau nei 3 kartus.


Komentarai (1)
.F666
IP: c633518 | 04/19 23:10 Atsakyti
... ir alonsas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas