Oficialu: D. Ricciardo lenktyniaus „Hispania“ gretose (15)

Oficialu: D. Ricciardo lenktyniaus „Hispania“ gretose
logo 2011 Birželio 30 d. 23:24, Toro Rosso/Getty Images
„Hispania“ komanda šiandien oficialiai patvirtino, kad Didžiosios Britanijos GP lenktynėse vieną jos bolidų vietoje Naraino Karthikeyano vairuos Danielis Ricciardo.
„Man tai svajonės išsipildymas. Pirmą kartą būsiu F-1 starto rikiuotėje!“ - taip žinią pakomentavo pats australas.
„Turėjau sau porą kartų suduoti, kad tuo patikėčiau. Esu sujaudintas ir nekantriai laukiu vairavimo Silverstoune“, - teigė lenktynininkas.
„Tai naujas iššūkis, nauja patirtis, nauja komanda, tačiau aš esu pasiruošęs ir padarysiu viską, ką galiu“, - pridūrė jis.
Komandos savininkas Jose Ramonas Carabante, tuo tarpu, pasidžiaugė bendradarbiavimo su „Red Bull“, besirūpinančios D. Ricciardo karjera, pradžia.
„Šis susitarimas yra atpildas už visą „Hispania Racing“ sunkų darbą, atliktą nuo mūsų debiuto „Formulėje-1“ praėjusiais metais“, - teigė ispanas.
„Didžiuojamės, kad „Formulės-1“ pasaulio čempionai patikėjo mums savo lenktynininkų auginimą. Tikėkimės, kad tai tik vaisingo bendradarbiavimo pradžia“, - vylėsi jis.
Nors kol kas kalbama tik apie D. Ricciardo dalyvavimą Didžiosios Britanijos GP lenktynėse, neabejojama, kad australas lenktyniaus iki sezono pabaigos, išskyrus Indijos GP etapą spalį, kuomet į bolidą grįš vietos herojus N. Karhikeyanas.
Manoma, kad pasodindama D. Ricciardo į HRT bolidą „Red Bull“ ruošia australą važiavimui „Toro Rosso“ ar net pagrindinėje komandoje kitais metais.
D. Ricciardo vairavo „Toro Rosso“ bolidą visų aštuonių šių metų „Formulės-1“ čempionato etapų penktadienio treniruotėse. Be to, australas lenktyniavo „Formulės-Renault 3.5“ čempionate, kur spėjo pelnyti dvi pergales ir iki šiol žengė ketvirtas. Pernai šiose pirmenybėse jis liko antras, o 2009 m. tapo Didžiosios Britanijos F-3 laimėtoju.
Penktadienį D. Ricciardo švęs savo gimtadienį – australui sukaks 22-eji.


Komentarai (15)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
L'user
| 07/04 20:05 Atsakyti
dr._Lauda > Tik speju, pagal jo bandymu ir treniruociu laikus :)
dr._Lauda
| 07/02 17:04 Atsakyti
luser> is kur zinai?
Minerva
| 07/02 11:27 Atsakyti
Toro Rosso Ricciardo norejo sodinti i viena is savo bolidu ir taip pakeisti kazkuri esama pilota del rodomu ne pakankamai geru rezultatu. Tiek sveicaras, tiek ispanas yra panasaus pajegumo. Nors mano nuomone Buemi yra truputi greitesnis. Bet Jaime praejusiose keliose lenktynese pasirode geriau uz Buemi taip islaikydamas savo vieta, todel Red Bull mano nuomone surado puikia alternatyva siam sezonui Riccardio pasodinti i HRT.
Jekesas
| 07/02 10:52 Atsakyti
Tai kiek dabar Red bull turi dukterinių komandų? Dvi? Toro Roso, Hispania..
yla
| 07/02 08:20 Atsakyti
shkafas>> kodel tu rasai kometara perskaites tik antraste??? juk pats sau geda darai...ir save i kvailio vieta pastatai...
bush
| 07/01 22:17 Atsakyti
shkafas>> bus keičiamas Karthikeyanas...
L'user
| 07/01 18:39 Atsakyti
Sitas greitas yra :)
shkafas
| 07/01 15:29 Atsakyti
Bet keis tai jis Liuzzi, nes indas jau sumokejas uz savo vieta iki sezono galo...
STFU
| 07/01 14:46 Atsakyti
font> nu zek ioskastravo lyderius, uzdek dar priekini sparna ir jau gal netycia kokius net i antra kvalifikacijos daly patekti pades :) o siaip tai velnias zino kokia bendradarbiavimo sutartis, aisku kas tinka vieniem, kitiem visai nesiklijuoja, bet kad ricciardo taip uz aciu eina vaziuoti i hrt tai jau tikrai nesitiki :)
Font4Fun
| 07/01 11:40 Atsakyti
STFU, Hispanijai, ko gero, nepakaks tik priekinio sparno pagreitejimui. :)
×

TOP naujienos