Ostinas turi finansinių sunkumų (3)

Ostinas turi finansinių sunkumų
logo 2019 Vasario 21 d. 12:47, Pirelli / LAT Images

Jungtinių Amerikos Valstijų „Circuit of The Americas“ (COTA) autodromo kontraktas su FOM baigiasi 2021 metais, tačiau dabartinio JAV GP etapo likimas daug kuo priklauso nuo valstybinių subsidijų. Kaip praneša naujienų agentūra AP, nuo 2012 metų lenktynių organizatoriai gavo apie 150 mln. dolerių pagal stambių renginių finansavimo programą, kuriąį kontroliuoja Teksaso valstijos gubernatorius Gregas Abbottas. Šie pinigai tapo labai svarbia įmokos FOM dalimi už teisę rengti F-1 lenktynes.

Norint gauti pinigus iš šio fondo, organizatoriai turi pristatyti kovos su prekyba žmonėmis planą. Dokumentai fondui turi būti pateikti prieš 30 dienų iki renginio, bet pernai JAV GP etapo organizatoriai to nepadarė ir spalio 8 dieną jiems buvo atsakyta finansuoti lenktynes. Galiausiai jie prarado apie 20 mln. dolerių kompensaciją už pernykštes Ostino lenktynes.

Ostino trasos atstovai neatsakė į žurnalistų prašymą pakomentuoti situaciją, o valstijos gubernatoriaus atstovas Johnas Wittmanas pareiškė, kad nebuvo kito pasirinkimo, kaip tik atsisakyti mokėjimų, tačiau valdžia jau dabar dirba su organizatoriais, ruošdamiesi 2019 m. etapui.

Johnas Wittmanas: Teksaso valstija ir COTA produktyviai bendradarbiauja, o ši sąjunga turi didelę ekonominę reikšmę Ostinui ir valstijai apskritai. Mūsų kabinetas jau dirba su COTA rengiant artėjančias lenktynes“.


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
| 02/21 22:24 Atsakyti
darkstar
02/21 21:36

Viena is nuobodziausiu trasu. Galetu ir nelikti.

jo - ziauriai nuobodi. nepalyginsi su kokiu sociu
darkstar
| 02/21 21:36 Atsakyti
Viena is nuobodziausiu trasu. Galetu ir nelikti.
vaideriuks
| 02/21 17:06 Atsakyti
Kodėl visos geriausios trasos turi tokių problėmų???
×

TOP naujienos