P. Gasly: esu pasiruošęs sugrįžti į „Red Bull“ (2)

P. Gasly: esu pasiruošęs sugrįžti į „Red Bull“
logo 2020 Rugsėjo 08 d. 22:04, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po pergalės Italijos GP lenktynėse, Pierre‘as Gasly teigia esąs pasiruošęs sugrįžti į „Red Bull“. Tiesa, pastarosios patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko neskuba susigrąžinti prancūzo.

Debiutavęs su „Toro Rosso“ (dabar „AlphaTauri“) ekipa, P. Gasly antrąjį savo F-1 sezoną pradėjo jau atstovaudamas „Red Bull“. Bet po dvylikos lenktynių prancūzas vėl buvo išsiųstas atgal į „AlphaTauri“. Grįžęs į pirmąją savo komandą lenktynininkas pasiekė puikių rezultatų. Pernai finišavo antras Brazilijoje, o praėjusį savaitgalį nugalėjo Italijoje.

„Manau, kad esu pasiruošęs sugrįžti į „Red Bull“. Bet kaip esu sakęs anksčiau, ne aš priimu tokius sprendimus“, - sakė P. Gasly.

„Nuo tada, kai buvau grąžintas į „AlphaTauri“, visą dėmesį sutelkiau tik ties savimi, norėjau parodyti ką sugebu. Kai turi tinkamus įrankius rankose, gali pasiekti puikių rezultatų. Kalbu ne vien tik apie Braziliją. Buvo ir kitų lenktynių, kuriose gerai pasirodėme. Pažiūrėsime kaip mums seksis toliau“.

P. Gasly tapo tik antruoju pilotu, kuriam pavyko nugalėti su „AlphaTauri“ komanda. Praeityje tai pavyko padaryti Sebastianui Vetteliui, 2008 metais, kuomet ekipai dar buvo žinoma „Toro Rosso“ vardu.

„Esu labai patenkintas tuo, jog esu tik vienas iš dviejų, kuriam pavyko nugalėti su šia komanda. Kai praėjusiais metais grįžau į šią ekipą, apie tokį rezultatą net negalėjau pagalvoti. Prizinė viena Brazilijoje buvo labai netikėta. O dabar pergalė.“

„Tikrai nebuvau pasiruošęs pergalei, nors visada bandai įsivaizduoti geriausią scenarijų, geriausią bolidą, geriausias lenktynes. Žinome, kad šiai komandai iki šiol pavyko nugalėti tik kartą. Po lenktynių Franzas Tostas man pasakė: „Žinai, iki šiol mes buvome nugalėję šlapioje trasoje. Labai tavimi didžiuojuosi, nes tu nugalėjai sausoje trasoje.“


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
don Pedro
IP: ddd646a | 09/10 04:25 Atsakyti
TingiuPrisijungti
09/08 23:09

Aišku, paklausė - atsakė. Bet net Maldonado turi pergalę sąskaitoje. Nemanau, kad reikėtų tikėtis didelių komandų kontraktų dėl lempinės pergalės.

tai ir Olivier Panis su Ligier turi pergale, nors pagal normalius rezultatus tai stabili galiorka arba retired lenktynese buvo :)
TingiuPrisijungti
IP: ce95104 | 09/08 23:09 Atsakyti
Aišku, paklausė - atsakė. Bet net Maldonado turi pergalę sąskaitoje. Nemanau, kad reikėtų tikėtis didelių komandų kontraktų dėl lempinės pergalės.
×

TOP naujienos