P. Gasly: F-1 turi būti sąžiningesnė talentingiems pilotams (5)

P. Gasly: F-1 turi būti sąžiningesnė talentingiems pilotams
logo 2018 Rugsėjo 13 d. 12:17, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pirmą pilną sezoną tik šiais metais važiuojantis Pierre‘as Gasly, panašu, kad sunkiausią laikotarpį išgyveno. Prancūzas ne tik pasirodė solidžiai pirmaisiais metais, tačiau dėl susiklosčiusios situacijos dar ir gavo vietą kitų metų „Red Bull“ bolide.

Vis dėlto lenktynininkas supranta, kad ne viskas taip paprasta kitiems pilotams ir jis norėtų, kad tai pasikeistų.

„Mes akivaizdžiai turime problemą. Nežinau ar ji tik blogėja vis labiau, bet mes šiuo metu akivaizdžiai matome tai su Estebanu, kadangi niekas nežino, kur jis bus kitais metais.

Aš taip pat lenktyniavau su Antonio Giovinzzi F-2, kuris yra labai talentingas, sunkiai dirbantis pilotas ir jis nusipelnė vietos F-1. Taip pat pažiūrėsime ir dėl George‘o Russello.

Net ir po triumfo GP2 aš praleidau metus Japonijoje, ta pati situacija buvo ir Stoffeliui Vandoorne‘ui. Mums nebuvo labai lengva.

Aš nesu tas žmogus, kuris gali tai pakeisti, bet F-1 tikrai turi surasti būdą, kaip padaryti šią situaciją sąžiningesnę, kad kai yra didelis talentas, kuris nusipelnė vietos F-1, kad jis čia ir liktų. Manau, kad važiavimo lygis turėtų būti vienintelis kriterijus rikiuotėje“, - teigė P. Gasly.  

Komentarai (5)


Rokas Goštautas
| 2018 Rugsėjo 13 d. 18:26
Kame problema ? Nepasiseka dominuoti F-1, dominuok F-2 ar dar kitame cempionate ir juokis is tu kurie nueje i F-1 skrenda lauk arba sedi nevykusiam McLaren.
BMW.M3
| 2018 Rugsėjo 13 d. 16:52
Palauksim kitu metu ir paziuresim kaip paciam Gasliui seksis...
SatanKlaus
| 2018 Rugsėjo 13 d. 16:19
Ir kaip jūs tą lygį žadate pamatuoti? Duoti visiems išbandyti vienodas mašinas? Kiekvienais metais įvairiose serijose atsiranda naujų čempionų, ir ką? Reiškiasi, kiekvienais metais kažką iš F1 išmesti reikia?
Fernandoisfasterthanyou
| 2018 Rugsėjo 13 d. 14:03
Zeto
| 2018 Rugsėjo 13 d. 13:45

yra permazai vietu f1 ir visi niekada netilps, todel nereikia cia asaroti, nes niekas nepasikeis, kol nebus kokiu 20 komandu rikiuoteje, o net ir tada vistiek atsiras vienas kitas, kuris bus "vertas", bet nepateks

Paskutinį sakinį straipsnio paskaityk ir bus tau viskas aišku, ką jis turėjo galvoje, nes šovei tai lempą..
Zeto
| 2018 Rugsėjo 13 d. 13:45
yra permazai vietu f1 ir visi niekada netilps, todel nereikia cia asaroti, nes niekas nepasikeis, kol nebus kokiu 20 komandu rikiuoteje, o net ir tada vistiek atsiras vienas kitas, kuris bus "vertas", bet nepateks
×