P. Gasly: kritika įtakojo ankstesnius mano pasiekimus

P. Gasly: kritika įtakojo ankstesnius mano pasiekimus
logo 2019 Gruodžio 19 d. 12:54, Red Bull Content Pool / Getty Images

Sezono pradžioje Pierre‘as Gasly buvo daug kritikuojamas dėl prastų rezultatų, bet sugrįžęs į „Toro Rosso“ komandą, jis įrodė, kad neprarado savo meistriškumo. PrancÅ«zas RTL televizijos eteryje papasakojo apie sudėtingą periodą karjeroje ir tikslus ateičiai...

Pierre‘as Gasly: „Man buvo sunku. Pirmose 12-koje lenktynių aš dirbau tik 80 proc. savo potencialo, atsakomybė už tai tenka mums kartu su komanda. Jei turėčiau dar vieną galimybę viską pradėti iš naujo, kai ką padaryčiau kitaip. Aš buvau nepatenkintas rezultatais, todėl svarbu buvo gerai užbaigti sezoną „Toro Rosso“ komandoje.

Metų pradžioje mane daug kritikavo ir tai galėjo turėti įtakos visai mano karjerai. Jaunimo serijose aš laimėdavau lenktynes, iškovojau titulą GP2, laimėjau europinę „Formulę-Renault“ ir visuomet užbaigdavau sezoną trejetuke. Aš neblogai praleidau debiutinį sezoną „Toro Rosso“, bet „Red Bull“ ekipoje man niekas nesigaudavo ir to pakako kritikai, po kurios buvo suabejota mano pasiekimais.

Žinoma, mane tai žeidė, bet aš pasistengiau transformuoti negatyvias emocijas į pozityvią energiją. Taip bÅ«na su kiekvieno gyvenimu – kelyje į tikslą visi susiduria su kliÅ«timis, bet svarbu išsaugoti teigiamą nusiteikimą ir tęsti judėjimą į priekį.

Aš susikoncentravau ties savimi. Aš mačiau, kad „Red Bull“ man nesiseka taip, kaip norėčiau. Aš stengiausi kai ką pakeisti ir to reikalavau iš komandos.  Aš mėgstu kovą ir visada siekiu maksimalių rezultatų. Kartais matau, kad galima padaryti geriau ir noriu, kad darbas bÅ«tų spartesnis.

„Formulė-1“ – tai, visų pirma, komandinis sportas ir aš eilinį kartą įsitikinau tuo, sugrįžęs į „Toro Rosso“. Nors tai komanda iš vidurinės peletono dalies, aš ten pasiekiau gerų rezultatų, stabiliai uždirbinėjau taškus ir pakilau ant podiumo. Tai neįtikėtinas rezultatas komandai su tokiu biudžetu, mat įprastai ji negali kovoti dėl tokių aukštų pozicijų. „Toro Rosso“ iškovojo šeštąją vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, kitais metais mes pasistengsime reguliariai uždirbti taškus ir pasiekti daugiau.

Aš jau mačiau naujosios mašinos brėžinius – bus kai kurių permainų važiuoklėje ir aerodinamikoje. Ä®vertinti jos efektyvumą bus galima tik per žiemos bandymus Barselonoje vasario viduryje. Be tokiu atveju, žiemą mes pasistengsime gerai pasiruošti, kad sėkmingai praleistumėm sezoną.

Bet kokiame profesionaliame sporte svarbu aiškiai užsibrėžti tikslus ir ieškoti bÅ«dų jiems pasiekti. Aš visuomet stengiausi bÅ«ti stipriu varžovu ir perfekcionistu. Mano tikslas yra tapti pasaulio čempionu. Dėl to aš galiu paaukoti viską.

Mano santykiai su Grosjeanu ir Leclercu yra gana geri. Romainas priklauso kitai amžiaus kategorijai. Bet jis – puikus vaikinas ir talentingas pilotas, labai atviras bendraudamas su jaunimu...

Charlesas – mano senas draugas, mes susipažinome dar vaikystėje, kartu užaugome ir iki šiol poilsiaujame kartu. Tai nuostabus žmogus, mes puikiai leidžiame laiką. Kartinguose mes buvome partneriais – jis labai darbštus ir talentingas lenktynininkas. Jis nusipelnė pergalių Spa ir Monzoje. Esu įsitikinęs, kad jis dažniau lips ant pačio aukšÄiausio apdovanojimų laiptelio“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0