P. Lowe atleis tik po kelių savaičių?

P. Lowe atleis tik po kelių savaičių?
logo 2019 Kovo 07 d. 14:18, Williams / LAT Images

Vakar pasirodė informacija apie Paddy Lowe pasitraukimą iš „Williams“ techninio direktoriaus posto. O dabar „Auto Motor und Sport“ praneša kai kurias detales.

Vokiečių leidinio teigimu, „Williams“ yra nepatenkinti P. Lowe darbu, tačiau negali jo iškart atleisti – išankstinis kontrakto nutraukimas ekipai atseitų apvalią sumelę, kurios komanda sau negali leisti. Jei atleisti Lowe ne dabar, o vėliau, tai išeitinės kompensacijos suma bus mažesnė, todėl oficialios informacijos apie šį atleidimą reikėtų laukti tik po kelių savaičių, o kol kas jis yra atostogose.

Negana to, paaiškėjo, jog „Williams“ turi labai rimtų problemų su mašina, nei tai atrodė iš šalies. Per bandymus Barselonoje FIA atstovai rekomendavo „Williams“ peržiūrėti veidrodėlių ir priekinės pakabos konstrukciją, kitaip komandai gresia diskvalifikacija už reglamento pažeidimus. „Williams“ techniniai specialistai abejoja, kad jie suspės paruošti Melburnui dvi mašinas su pakankamu atsarginių detalių kiekiu, bet komandos vadovybė yra nusiteikusi ryžtingai dalyvauti Australijos GP etape.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749