P. Lowe: „Formulė-1“ ne visada būna teisinga (2)

P. Lowe: „Formulė-1“ ne visada būna teisinga
logo 2022 Gruodžio 07 d. 13:05, Williams

Interviu „PlanetF1“ buvęs „McLaren“, „Mercedes“ ir „Williams“ technikos direktorius Paddy Lowe pabandė susumuoti pasibaigusio sezono rezultatus...

Paddy Lowe: „Šiais metais man buvo įdomu stebėti atgimstančią „Ferrari“ - jie sukonstravo puikų automobilį – ši mašina nusipelnė didelio skaičiaus pergalių.

Malonu matyti pasikeitimus tarp trijų stipriausių komandų pagal jėgų išsidėstymą. Nenustebau, kad ir įvedus biudžetų limitus, pirmavo tos pačios „top“ komandos – jos išsaugojo pranašumą inžinerinės minties prasme ir visus instrumentus, kurie leido konstruoti greitus bolidus. Todėl iš vienos pusės aš esu patenkintas tuo, kad jėgų išsidėstymas truputį pasikeitė, bet esu nusivylęs, kad greičio skirtumai tarp „top“ komandų išliko dar gana dideli.

Gerai, kad šiais metais Maxas Verstappenas iškovojo čempiono titulą be kokių nors ginčų. Iš tikrųjų, buvau patenkintas, kad jis laimėjo ir praėjusiais metais. Tada situacija buvo ginčytina, bet „Formulėje-1“ taip gali atsitikti. Kartais „Formulė-1“ nebūna teisinga. Daug metų per savo karjerą aš būdavau teisybės pusėje. Tokia yra šio sporto filosofija. Tai nėra tas sportas, kuriame visada būtina turi laimėti geriausias. Už tai mes jį ir mylime.

Toje situacijoje man buvo gaila Michaelio Masi. Jis priėmė klaidingą sprendimą, pasielgė neteisingai. Bet jis dirbo savo darbą, privalėjo teisėjauti.

Malonu matyti, kai mano buvę kolegos iš „Mercedes“, šiais metais sukūrę nesėkmingą bolidą, sugebėjo atsitiesti ir gana solidžiai užbaigė sezoną. Šios komandos niekada negalima neįvertinti. Tikiu, kad kitame sezone jie pakovos ne dėl vienos pergalės“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
accadia
IP: 4b981c3 | 12/08 15:38 Atsakyti
Hat
12/08 05:42

Kazkodel man sitas zmogus nemalonus, begioja tarp komandu.Veidas -dva... skaityti daugiau

Taip! Ir mano akys irgi mato panašiai.

> "Žmogus stovi savo paties šešėlyje ir galvoja, kodėl tamsu". ~ Kiniečių patarlė

✌🏼
Hat
IP: a1864ae | 12/08 05:42 Atsakyti
Kazkodel man sitas zmogus nemalonus, begioja tarp komandu.Veidas -dvasios veidrodis. Matyt tokie pat ir darbo metodai.Bet tame cirke kaip tik to ir reikia.
×

TOP naujienos