Paskirtas naujas „Alfa Romeo“ komandos vadovas

Paskirtas naujas „Alfa Romeo“ komandos vadovas
logo Sausio 26 d. 13:06, "Sauber Group"

„Sauber Group“ vykdomasis direktorius Alessandro Alluni Bravi faktiškai vadovaus „Alfa Romeo“ komandai „Formulėje-1“, nors formaliai gavo keistas pareigas – jis bus „atstovas“.

Būsimasis sezonas Hinvillo komandai visomis prasmėmis bus pereinamasis. Komanda dar išsaugos „Alfa Romeo“ pavadinimą, tačiau iš esmės ji bus „Sauber Audi“. Vokiečių automobilių koncernas pradeda aktyvų pasiruošimą debiutuoti „Formulėje-1“ kaip jėgainių tiekėjas nuo 2026 metų. Bet jau šiais metais „Audi“ nupirks dalį „Sauber“ akcijų, o vėliau tik didins savo paketą.

Iki šiol „Alfa Romeo“ komandai vadovavęs Fredericas Vasseuras šią žiemą perėjo į „Ferrari“, o „Sauber Group“ vadovu tapęs Andreas Seidlas užims kur kas aukštesnį postą ir neturės nieko bendro su kasdieniniu vadovavimu „Formulės-1“ ekipai.

Šiandien oficialiai buvo pranešta, kad naujuoju komandos vadovu paskirtas Alessandro Alluni Bravi.

Labiausiai 48 metų italų specialistas buvo žinomas kaip pilotų vadybininkas. Jis dirbo su Pastoru Maldonado, Stoffeliu Vandoorne'u ir Robertu Kubica, o pastaruoju metu įėjo į „Sauber Group“ vadovybės sudėtį.

Formaliai A. Bravi pareigos vadinsi „komandos atstovas“, tačiau paskelbto oficialiaus pareiškimo turinys nekelia abejonių, kad jis vadovaus komandai pereinamuoju laikotarpiu.

„Noriu padėkoti A. Seidlui ir ekipos bendrasavininkiams už pasitikėjimą manimi, - A. Bravo cituoja „Sauber Motorsport“ spaudos tarnyba. - Esu pasirengęs padaryti viską, kad atitikčiau lūkesčius ir kuo geriau galėčiau atstovauti F-1 komandai.

Puikiai suprantu, kiek daug darbo mūsų laukia ir su kokiais iššūkiais teks susidurti. Į visa tai žvelgiu gana ramiai, žinodamas, jog esu dalis stiprios komandos, kuri su viskuo susitvarkys. Neabejojame, kad turime viską, kas būtina sėkmei ateityje pasiekti“.

Alluni Bravi prie „Sauber“ prisijungė 2017 metais, o iki tol turėjo sėkmingą karjerą jaunimo serijose – jis vadovavo „Trident“ ir buvo ART komandos vadybininku. Taip pat yra žinoma apie jo glaudžius verslo ryšius su Nicholasu Todtu.

„Džiaugiuosi Alessandro paskyrimu į komandos atstovo postą, tai papildys jo pareigas, kurias jis iki šio turėjo būdamas „Sauber Group“ vykdomuoju direktorumi, - sakė Andreas Seidlas. - Jo patirtis lenktynėse duos tuos instrumentus, su kuriais galėtumėm pasiekti sėkmės.

Jis gerai pažįsta komandą, kurioje dirba daugiau kaip penkerius metus ir užtikrins stabilumą pereinamuoju laikotarpiu“.

Šaltinių teigimu, nuo 2024 metų sezono, kai komanda galutinai susigrąžins „Sauber“ pavadinimą, ji greičiausiai gaus naują F-1 komandos vadovą, kurį jau paskirs „Audi“ koncernas. Spėjama, kad realiausias kandidatas yra „Audi“ komandos „Formulėje-E“ vadovas Allanas McNishas.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2023 sezono taškai: 38
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392