„Pirelli“ Katare tikisi dviejų sustojimų

„Pirelli“ Katare tikisi dviejų sustojimų
logo 2021 Lapkričio 21 d. 09:59, Daimler AG

Padangų gamintojai iš „Pirelli“ sekmadienio Kataro GP lenktynėse tikisi dviejų sustojimų boksuose. Toks variantas numato startą su vidutinėmis padangomis, antrajame ruože pereinant prie kietųjų ir finalinėje atkarpoje vėl važiuojant su vidutinėmis. Alternatyvus variantas su dviem sustojimais būtų toks: startas su minkštosiomis, o antra ir trečia atkarpa – su vidutinėmis.

Strategija startuojant su vidutinėmis, perėjimu prie kietųjų antroje atkarpoje ir prie minkštųjų trečiojoje taip pat įmanoma, bet pagal gamintojų skaičiavimus, ji būtų pati lėčiausia tarp paminėtųjų trijų.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Nežiūrint į tai, kad Katare nėra jokių palaikymo lenktynių, trasos būklė laikui bėgant gerėjo ir pačius greičiausius laikus mes pamatėme kvalifikacijos finale, o kai kurie rezultatai su vidutinėmis padangomis antroje kvalifikacijos dalyje buvo geresni nei su minkštosiomis pirmoje sesijoje. Besirengdamos lenktynėms komandos galėjo remtis tik ta informacija, kurią gavo per antrą treniruotę penktadienį. Šie duomenys ir turės svarbiausią vaidmenį pasirenkant strategiją lenktynėms.

Sudėtingomis sąlygomis komandos nori pasilikti sau erdvės manevrui ir būtent todėl pretendentai į titulus startui pasirinko vidutines padangas. Tačiau antroji kvalifikacijos sesija parodė, kad su šiuo mišiniu nėra lengva patekti į finalinę dalį. Turint galvoje, kad Losailo trasoje dar bus daug nežinomųjų, šiandien mūsų čia laukia labai plati strategijų įvairovė“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472