„Pirelli“ kol kas turi klausimų

„Pirelli“ kol kas turi klausimų
logo 2018 Birželio 23 d. 13:05, Pirelli / LAT Images

Praėjusį kartą lenktynės Paulo Ricardo autodrome buvo surengtos 1990 metais, todėl dabar sunku nuspręsti, kaip čia elgsis padangos, tačiau „Pirelli“ mano, kad jų spėjimai yra tikslūs.

„Pirelli“ lenktynių padalinio vadovas Mario Isola: „Mes čia pamatėme labai aukštą asfalto dangos temperatūrą, daugiau nei 50 laipsnių, o tai padarė įtaką tam, kad treniruočių sesijų pabaigoje pilotai rinkosi kietesnes padangas. Beje, ultraminkštosios taip pat pademonstravo savo efektyvumą – visus tris mišinius galima bus naudoti renkantis strategiją lenktynėms. Kokia bus ši strategija, priklausys nuo rezultatų po trijų treniruočių analizės.

Turint galvoje tai, kad mes atvažiavome į naują trasą, vėjas nuolat keitėsi sesijos buvo nutraukiamos raudonomis vėliavomis, o šiandien prognozuojamas vėsesnis oras – pas mus liko keletas neatsakytų klausimų. Savaitgalio eigoje šie klausimai išaiškės. Kadangi trasa nauja mums ir apkrauna visų pirma priekines padangas, buvo svarbu įsitikinti, ar atsiras padangų pūslėjimasis ir granuliavimasis, bet kol kas nieko panašaus nebuvo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794