„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Imoloje

„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Imoloje
logo 2020 Lapkričio 01 d. 13:13, Pirelli

Skirtumas tarp atskirų padangų mišinių Imolos trasoje pasirodė esantis ne toks didelis, todėl greičiausia strategija per Emilijos-Romanijos GP padangų gamintojai laiko vieną sustojimą boksuose.

Pirmajame dešimtuke tik trys pilotai startuos su vidutinėmis padangomis - Bottas, Hamiltonas ir Verstappenas, todėl jie galės naudoti kur kas lankstesnę strategiją.

„Pirelli“ skaičiavimais, optimaliausia strategija su vienu padangų pasikeitimu atrodytų taip: startas su minkštosiomis ir perėjimas prie kietųjų 28-30 ratuose. Įmanomas ir atvirkštinis variantas.

Kiek lėtesnis būtų toks variantas: startas su minkštosiomis ir perėjimas prie kietųjų 24-27 ratuose arba atvirkščiai.

Trečia pagal greitį strategija: startas su vidutinėmis ir perėjimas prie kietųjų 26-35 ratuose. Šio varianto pranašumas - didelis pasirinkimas, kada pasikeisti padangas.

„Pirelli“ padalinio vadovas Mario Isola: „Per pusantros valandos vakarykštės treniruotės komandos surinko didelį kiekį reikalingos informacijos apie padangų veiklą, daugelis komandų tam specialiai išskyrė pilotų darbo programas. Bet šių duomenų nebuvo tiek daug kaip per įprastus lenktynių savaitgalius, todėl lieka nemažai klausimų dėl varžybų strategijos turint galvoje palaipsniui gerėsiančią` trasos būklę.

Vakar vakare komandos intensyviai analizavo informaciją, vertindamos skirtumus tarp atskirų padangų mišinių ir kurdamos optimaliausias strategijas.

Iš pradžių padangos kažkiek granuliavosi, bet vėliau asfaltas pasidengė atidirbta guma ir šis efektas sumažėjo. Visi trys padangų mišiniai galės būti naudojami šios dienos lenktynėse ir mes esame patenkinti visų jų efektyvumu Italijos trasoje“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos