„Pirelli“ lenktynėse Spa laukia vieno sustojimo

„Pirelli“ lenktynėse Spa laukia vieno sustojimo
logo 2019 Rugsėjo 01 d. 12:10, Pirelli

Vieno sustojimo strategiją Belgijos GP lenktynėse „Pirelli“ laiko pačia optimaliausia.

Pats greičiausias scenarijus – po starto su minkštosiomis padangomis, 18-22 rate perėjimas prie vidutinių. Truputį lėtesnė taktika – startas su minkštosiomis ir perėjimas prie kietųjų 12-14 ratuose, jei iškiltų kiek ankstyvesnio sustojimo būtinybė.

Įmanoma ir dviejų sustojimų strategija: startas su minkštosiomis, dar vienas minkštųjų padangų komplektas 15 rate ir perėjimas prie vidutinių 30 rate. Pernai beveik visi lenktynininkai Belgijos GP etapą nuvažiavo su vienu sustojimų boksuose.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Turint galvoje, kad optimaliausia strategija Spa bus startas su minkštosiomis ir perėjimas prie vidutinių, nieko nuostabaus, jog kvalifikacijoje visi lenktynininkai važiavo tik su minkštosiomis padangomis.

Nukrypimai nuo šios strategijos yra įmanomi tik dėl oro sąlygų ar ypatingų varžybų sąlygų. Jei pradinėje lenktynių stadijoje pasirodytų saugos automobilis, galimas kietųjų padangų panaudojimas arba antrasis sustojimas.

Oro prognozė sekmadienį žada vėsoką orą, skirtingai nei per kvalifikaciją, per kurią buvo pakankamai karšta. Esminiu lenktynių faktoriumi turėtų tapti galinių padangų būklės kontrolė vienoje iš sudėtingiausių F-1 trasų su abrazyvinės dangos paviršiumi“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0