„Pirelli“ nori dar kartą išbandyti 2021-ųjų sezonui ruošiamas padangas

„Pirelli“ nori dar kartą išbandyti 2021-ųjų sezonui ruošiamas padangas
logo 2020 Lapkričio 19 d. 19:00, Pirelli

F-1 komandos gaus galimybę dar kartą išbandyti „Pirelli“ 2021-ųjų sezonui ruošiamas padangas, gamintojui siekiant surengti bandymus antrųjų laisvųjų treniruočių metu Bahreine ir Abu Dabyje. 

2021 - iems ruošiamos prototipinės padangos jau buvo išbandytos Portugalijos Portimao trasoje. Viename, ar geriausiu atveju, abejuose (Bahreino ir Abu Dabio) etapuose F-1 komandos turės galimybę išbandyti kitiems metams sukurtas padangas. 

„Portugalijoje suteikėme F-1 komandoms skirtingus padangų komplektus, todėl ne visos komandos galėjo išbandyti tai, ką nusprendėme homologuoti. Turime komandoms suteikti galimybę išbandyti visus mišinius, todėl norime, kad bandymai būtų atlikti laisvosiose treniruotėse“, - sakė „Pirelli“ F-1 automobilių sporto skyriaus vadovas Mario Isola.

„Akivaizdu, kad kalbu apie pirmąsias lenktynes Bahreine, įprastoje trasos konfigūracijoje, kuri yra gerai žinoma komandoms ir lenktynininkams, ir lenktynes Abu Dabio trasoje, kur, vėlgi, trasa yra gerai pažįstama.“

„Pirelli“ automobilių sporto skyriaus vadovas taip pat paaiškino, kad 2021-ųjų metų sezonui ruošiamos padangos bus kitokios konstrukcijos - labiausiai keisis priekinės padangos, tačiau patys mišiniai (nuo C1 iki C5) išliks tokie patys.

„Mes nusprendėme homologuoti naujas priekinės ir galinės padangų konstrukcijas. Naujoji priekinė padanga su kitu profiliu ir konstrukcija, nuo tų, su kuriomis važiuoja lenktynininkai šiame sezone, skirsis labiausiai, tačiau mišiniai kitiems metams liks tie patys“, - pasakojo M. Isola.

„Akivaizdu, kad po vieno bandymo Portimao trasoje sukauptų duomenų nepakanka pakeisti visų mišinių asortimento, tačiau mes sugebėjome sukurti naują specifikaciją, kurią norime pristatyti komandoms į Bahreino ir, tikriausiai, Abu Dabio trasas.“ 

„Apie galimybės, išbandyti galutinę - homologuotą - šios specifikacijos versiją, suteikimą visoms komandoms kalbame šiomis dienomis. Bandymai turėtų vykti pirmąsias 30 antrųjų laisvųjų treniruočių minučių, o „Pirelli“, vadovaudamasi sporto taisyklėmis, sudarytų kiekvienai komandai bandymų grafiką“, - baigdamas pridūrė M. Isola. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas