„Pirelli“ tikisi dviejų sustojimų lenktynėse Silverstoune (4)

„Pirelli“ tikisi dviejų sustojimų lenktynėse Silverstoune
logo 2019 Liepos 14 d. 11:43, Pirelli

Padangų gamintojai tikisi dviejų sustojimų Didžiosios Britanijos GP lenktynėse.

Pagal jų skaičiavimus, optimaliausia strategija atrodytų taip: startas su minkštosiomis, po 13 ratų vėl perėjimas prie minkštųjų, o dar po 13 ratų perėjimas prie kietųjų iki pat finišo.

Alternatyvi strategija atrodytų taip: startas su vidutinėmis padangomis, perėjimas prie minkštųjų 15 rate, atkarpa su jomis iš 13 ratų ir perėjimas prie kietųjų iki finišo.

„Pirelli“ automobilių lenktynių padalinio vadovas Mario Isola: „Kaip ir praėjusiame etape Austrijoje, mes išvysime skirtingus strategijų variantus nuo pat starto – „Mercedes“ pilotai pradės varžybas su vidutinėmis padangomis, o Charlesas Leclercas iškart paskui juos startuos su minkštosiomis.

Startas galės būti labai įdomus, o dviejų sustojimų strategija – akivaizdžiai geresnis variantas, nors reikės paisyti kai kurių detalių. Mes pastebėjome tam tikrą vidutinių ir minkštųjų padangų dėvėjimąsi – tai reiškia, kad kažkuriuo momentu pilotams teks kontroliuoti padangų būklę. Todėl, būtent padangų dėvėjimasis, o ne jų degradacija, lems būsimųjų sustojimų momentus.

Viena iš detalių turėtų būti oras – per kvalifikaciją sąlygos buvo vėsokos ir permainingos, todėl reikia būti pasiruošus viskam. Turint galvoje, jog rato įveikimo rezultatai buvo labai glausti, o lyderių lenktyninis tempas beveik vienodas, varžybose reikia tikėtis itin artimos kovos“.

Komentarai (4)


deivec
| 2019 Liepos 14 d. 14:33
nu jo turetu buti du. gi UK karsta. naujas asfaltas matyt labai abrazyvus ir plius desis gi visi minksciausias padangas :)
jv
| 2019 Liepos 14 d. 12:10
2 sustojimai, wow iskart intriga didesne. Tilledromuose tiek nebuna...
Nerijus Stakutis2045656555462097
| 2019 Liepos 14 d. 11:57
Nejaugi ferrari pirmą kartą bus pateikę su strategija ? Sunku tuo patikėti.
LewisDNF
| 2019 Liepos 14 d. 11:51
Kaip cia taip dabar... Ne vienas??? Nieko nesuprantu
×

F-1.lt pulsas