R. Brawnas: laukia įdomus sezonas (11)

R. Brawnas: laukia įdomus sezonas
logo Ką tik., Mercedes
„Mercedes“ ekipos vadovo Rosso Brawn teigimu, dėl naujų taisyklių bei „Pirelli“ padangų F-1 fanai šiais metais gali išvysti dar vieną itin įdomų sezoną. Kaip ir daugelis kitų specialistų britas mano, jog reguliuojamo galinio sparno bei kritikos jau sulaukusios italų produkcijos dėka, sirgaliai šiemet gali pamatyti daug lenkimų.
„Manau, kad šių metų sezonas bus labai įdomus. Dėl greit nusidėvinčių padangų, KERS sistemos bei reguliuojamo galinio sparno veiksmo trasoje tikrai netruks“, - sakė britas.
R. Brawnas taip pat tikisi, jog šie metai jo vadovaujamai ekipai bus sėkmingesni nei pernai.
„Bandymai mums praėjo gerai, tačiau kurią vietą rikiuotėje užimame, sužinosime tik sezonui prasidėjus. Tad nieko keisto, jog visi laukia pirmųjų lenktynių Melburne. Per pastaruosius dvylika mėnesių daug ko išmokome ir jau turime paruoštą planą kaip elgsimės šio sezono metu“, - sakė „Mercedes“ ekipos vadovas.
„Tai, jog toliau tęsime darbą su tai pačiais pilotais, Michaeliu ir Nico, leido tiek mums, tiek pilotams geriau pasiruošti šių metų sezonui. Australijos GP visada buvo įdomus. Tad laukiame savaitgalio kada galėsime vėl pradėti lenktyniauti“, - pridūrė R. Brawnas.
„Mercedes“ ekipa, kaip ir kitos F-1 komandos, kovą dėl pergalių bei čempionų titulų pradės šį savaitgalį Australijoje esančioje Melburno trasoje.

Komentarai (11)


onun
| 2011 Kovo 22 d. 11:09
o po posukiu kas seka? ne tiesiosios kartais?
dulis_b
| 2011 Kovo 22 d. 08:44
Jusu ziniai KERS naudojamas isvaziavus is posukio, niekas jo tiesiojoj nenaudoja, tolkas tai koks? Obuoliukai.
tomas29
| 2011 Kovo 21 d. 18:07
Onun> teisingai pastebejei. O siaip tai tikrai neblogas sezonas nusimato, nes 3 nauji veiksniai - kers, valdomas sparnas bei pirelli padangos, nebloga kokteiliuka sukurs. Taip, kad labai tikiuosi, jog vaizdu bus etapu metu ir, jog mercams seksis geriau nei pernai :)
onun
| 2011 Kovo 21 d. 17:15
dar anas sako, kad daugiausia bus naudojami 3 sustojimai ir kad tokios ismetimos sistemos kaip Renault gali tureti didesne itaka kovoje del titulo, nei kad dvigubi difuzoriai
CrEaTiVe7
| 2011 Kovo 21 d. 15:53
Ciulpedra>O A pilotas neuzmirs isijungti ir KERS :)
Ciulpedra
| 2011 Kovo 21 d. 15:35
Gaidys bus su KERS ir galinio sparno valdymu. A pilotas priartes pakankamai kad panaudot galini sparna, o pilotas B tuo metu ijungs KERS kad apsigint ir taip visas lenktynes.
juozasq
| 2011 Kovo 21 d. 12:58
manau siemet ji bus :)
Virgis
| 2011 Kovo 21 d. 12:40
drystu priestarauti ziurovasf-1, buvo tokiu sezonu, kai Ferari ima dvi pirmas vietas o kovavyksta tik del 3, ir sezono viduryje aisku kas laimes cempa, tuomet idomomo jokio, reikia kietos kovos iki paskutiniu metru...
hoksila
| 2011 Kovo 21 d. 12:38
matyt uzjaute kad realu siemet del kazko kautis trasoje, o ne tik vaziuoti kaip pernai.
žiūrovas f-1
| 2011 Kovo 21 d. 12:35
Visi sezonai idomus:)