R. Brawnas: S. Vettelis „Aston Martin“ komandoje atrodo atgimęs ir atsigavęs (5)

R. Brawnas: S. Vettelis „Aston Martin“ komandoje atrodo atgimęs ir atsigavęs
logo Birželio 07 d. 20:18, Aston Martin F1

F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas prisipažino abejojęs Sebastiano Vetteliu sprendimu pereiti į „Aston Martin“ komandą. Bet anot brito, dabar, po sėkmingo pasirodymo Azerbaidžane vykusiose lenktynėse, vokietis atrodo „atgimęs ir atsigavęs“.

Praleidęs šešis sezonus „Ferrari“ ekipoje, S. Vettelis šiemet perėjo į „Aston Martin“. Nors sezono pradžia vokiečiui nebuvo itin sėkminga, sportininkas Monake finišavo penktas, o Azerbaidžane - antras.

„Maxas nepriekaištingai atliko savo darbą. Neturėčiau prie ko prisikabinti. Jam tiesiog nepasisekė. Sergio taip pat pasirodė sensacingai. Tuo tarpu Sebas gyvena antrą gyvenimą. Sunku pasirinkti vieną, bet mano nuomone, būtent Sebas buvo geriausias lenktynių pilotas“, - teigė R. Brawnas.

„Labai malonu matyti, jog jam vėl sekasi. Pastarieji porą sezonų Sebui tikrai buvo nelengvi. Buvau vienas iš tų žmonių, kuris abejojo jo sprendimu pereiti į „Aston Martin“. Bet panašu, kad tai buvo puikus sprendimas. Pakanka pažiūrėti į tai, kaip jis lenktyniauja. O ir rezultatai geri.“

„Jis vėl atgimė, jis atrodo atsigavęs. Tai tik parodo, kaip psichologinis aspektas gali paveikti rezultatus. Sebas naujoje aplinkoje jaučiasi daug geriau. Spaudimas nėra didžiulis, o ir kiti jo komandos nariai mokosi su juo dirbti. Jo rezultatai vis gerėja, bet jis to nusipelnė.“

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2021 sezono taškai: 28
Komanda: Aston Martin Amžius: 33 m.
Plačiau

Komentarai (5)
a99
IP: 7cca019 | 06/08 19:32 Atsakyti
Abejojo Vetelio pasirinkimu eiti į Aston Martin? O tai pagal Brawną geresnis pasirinkimas buvo eiti į Has?
kart
IP: ff4c1cb | 06/08 11:20 Atsakyti
RSFerrari
06/08 09:54

Kad jo nuotaika geresnė, tai matosi, bet kai baigsis sezonas tai ir bus galima kalbėti. Kol kas vienos sėkmingos lenktynės nieko nekeičia, juolab, kad pozicija tik dėl kitų klaidų ar nebaigtų lenktynių tokia.

Jo jo, papasakok visam pasauliui kaip jam pasisekė, o kitiems nesisekė, nes skirtingomis sąlygomos važiavo ir visi restartai buvo tik dėl Vettelio. Niekas kitas nekaltas, jeigu kažkas restartų metu įsigudrina posukį pravažiuot.

Aplamai, jis iki restartų iš 11 vietos buvo pakilęs į 6 ir kovojo dėl 4-5. Visiškai buvo prispaudęs Leclercą su Gasliu tik tą kovą nutraukė Strollo crash'as. Restarto metu tik lengviau juos apsilenkė ir tiek.
4 vieta tikriausiai būtų ta, kuri atspindi visą jo ir komandos nuveiktą darbą, visas išnaudotas situacijas maksimaliai ir t.t., bet tai mažai ką keičia, nes jis dar iki Max'o avarijos buvo išrinktas dienos vairuotoju, kadangi žmonės ne akli ir mato, kokį darbą nuveikė.
RSFerrari
IP: c58fe84 | 06/08 09:54 Atsakyti
Kad jo nuotaika geresnė, tai matosi, bet kai baigsis sezonas tai ir bus galima kalbėti. Kol kas vienos sėkmingos lenktynės nieko nekeičia, juolab, kad pozicija tik dėl kitų klaidų ar nebaigtų lenktynių tokia.
vad
IP: b898221 | 06/08 06:18 Atsakyti
svarbu, kad jūs patikėtumėte...
kart
IP: ff4c1cb | 06/07 22:25 Atsakyti
Nebloga forma buvo praėjusiuose etapuose, bet dar kiek anksti kalbėti apie tai, kad atsigavo. Dar stabiliai bent 3 etapus, tai tada ir aš patikėsiu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas