R. Grosjeanas: „Formulė E“ - galimas naujas mano karjeros etapas

R. Grosjeanas: „Formulė E“ - galimas naujas mano karjeros etapas
logo 2020 Spalio 24 d. 15:30, Haas

  Ketvirtadienio rytą savo socialiniame tinkle pasidalinęs žinute apie tai, šių metų sezonas ginant „Haas“ komandos garbę - paskutinis, šiandien prancūzas atskleidė tai, kaip gali atrodyti naujas jo karjeros etapas, kurį būtų galima sieti su  „Formulė E“.

  Grosjeanas debiutavo F-1 daugiau nei prieš 10 metų, 2009-aisiais varžydamasis septyniose lenktynėse, vilkėdamas „Renault“ komandos apranga. Po dviejų sezonų, 2012 metais, jis grįžo ir nuo to laiko buvo vienas iš dviejų nuolatinių komandos lenktynininkų.

  Galimas lenktynininko finansinis užnugaris - yra vienas lemiamų faktorių, komandoms renkantis lenktynininkus likusioms laisvoms vietoms užimti 2021-ųjų sezone, todėl prancūzas yra priverstas dairytis vietos kitame automobilių sporte.

  „Greičiausiai F-1 durys man užsidarys. Nebėra daug laisvų vietų. Per visą praleistą laiką F-1 aš pasiekiau daug ir esu patenkintas tuo, ką padariau. Be abejo, turiu savo silpnąsias ir stipriąsias puses, bet jeigu gausiu konkurencingą bolidą - laimėsiu lenktynes, o „Formulė E “ yra tai, kas šiuo metu mane labai domina.“


  Komentarai (0)
  ×

  TOP naujienos

  F-1.lt pulsas