R. Grosjeanas nesitiki didesnės konkurencijos nuo 2021 metų

R. Grosjeanas nesitiki didesnės konkurencijos nuo 2021 metų
logo 2020 Vasario 05 d. 23:06, Haas

2021 metais iš esmės keisis „Formulės-1“ sportinis reglamentas, kuris, kaip tikimasi, sugrąžins didesnę intrigą į lenktynes.

Vis tik kiek kitokios nuomonės yra šiuo metu „Haas“ komandos garbę ginantis Romainas Grosjeanas, kurio teigimu, jo karjeros pradžioje konkurencija šiame sporte buvo kur kas didesnė ir ji neturėtų sugrįžti pasikeitus reglamentui.

„Kuomet pradėjau savo karjerą „Formulėje-1“, buvo galima tikėtis, kad pirmąsias šešias lenktynes laimės šeši skirtingi pilotai. Dabar matome situaciją, kad šešiose lenktynėse iš eilės viena komanda gali finišuoti pirmose dviejose vietose.

Tai yra tarsi dviejų klasių lenktynės, vykstančios tuo pačiu metu. Labai dėl to gaila. Nemanau, kad artimiausiu metu ši situacija pasikeis.

2021 metų pokyčiai šios problemos neišspręs, kadangi šiais metais nėra numatytos biudžetų lubos ir didžiosios komandos skirs visus resursus kitų metų bolidui. Nepaisant to, manau, jog kai kurios idėjos yra išties puikios ir „Liberty Media“ eina teisingu keliu“, - bendraudamas su užsienio žiniasklaida kalbėjo R. Grosjeanas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas