R. Kubica negalvoja apie pasitraukimą iš F-1 (6)

R. Kubica negalvoja apie pasitraukimą iš F-1
logo 2019 Liepos 10 d. 20:12, Williams

Šiemet į didįjį sportą sugrįžęs „Williams“ pilotas Robertas Kubica kol kas negalvoja apie pasitraukimą iš F-1 anksčiau laiko.

Lenko atstovauja ekipa šiemet yra lėčiausia rikiuotėje. Pats sportininkas jaunajam komandos draugui George‘ui Russellui nusileido visuose kvalifikaciniuose važiavimuose. O lenktynėse britą įveikė tik kartą.

„Ar lenktyniausiu toliau F-1, kol kas per anksti dar apie tai kalbėti. Nematau priežasčių, dėl kurių turėčiau pasitraukti šiam sezonui dar nepasibaigus“, - kalbėjo R. Kubica.

Austrijoje vykusios F-1 lenktynės lenkui buvo prasčiausios šį sezoną. Sportininkas nugalėtojo buvo aplenktas trim ratais, o nuo komandos draugo atsiliko beveik minute. Anot piloto, lenktynėse jis kovojo su tomis pačiomis problemomis, su kuriomis susiduria kiekviename etape.

„Sunku kažką komentuoti, kai nuo nugalėtojo atsilieki trimis ratais, o komandos draugas tave beveik aplenkia ratu.“

„Komentarai yra tokie patys kaip ir visada. Bolidas slysta daugelyje posūkių, trūksta sukibimo su trasa. Jei bandau palaikyti tempą, man pavyksta tai padaryti du, tris ratus, o tada perkaista padangos. Austrijoje bolidas slydo net tuose posūkiuose, kuriuos daugelis įveikia penkta ar šešta pavara. Patys galite įsivaizduoti, jog esant tokiai situacija yra sunku išspausti kažką daugiau.“


Komentarai (6)
MercedesAMG
| 07/10 20:16 Atsakyti
Jis isvis apie nieka negalvoja, nu nebent apie tai kad russelo bolidas galingesnis
YZF
| 07/10 20:22 Atsakyti
Russellui irgi bolidas slysta, bet jis turi sugebejimu sukontroliuoti ta slydima ir palaikyti aukstesni tempa. Kubica to nemoka. Todel kaltas bolidas.
ddt
| 07/13 09:13 Atsakyti
Šitas žmogus turi rimtesnių problemų nei ranka. Jis gyvena savo svajonių pasaulyje su rožiniais drugeliais, žydrais kiškučiais ir vaivorykštiniais flamingais. Benzinu, greičiu ir svylančia guma ten jau seniai nebesmirda. Pati prasčiausiai ORLEN investicija ever. LOTOS savo laiku susiprato kad pinigai investuoti į RK yra pinigai išmesti pavėjui, uždarė kranelį ir RK nustojo daryti jiems gėdą WRC. Bet apie ką galvoja ORLEN? Apie Claire aš nebešneku, ten kur kas labiau supermamytė nei F1 komandos vadovė.
A85 logo rėmėjas
| 07/10 23:08 Atsakyti
Gal RK ir negalvoja, bet yra kas už jį pagalvos ;)

Sezoną turėtų pabaigt, jei su $$$ viskas OK. O kitąmet, reiks prašyt, kad Ferrari leistų simuliatoriuj pasivažinėt :)
Paulius Barysas1708901819162923
| 07/11 15:22 Atsakyti
Tik del Orleno pinigu Williamsuose yra: Baigsis saibos baigsis ir pasivazinejimas. Siaip atrodo, kaip vargo vakariene sis sezonas
ddt
| 07/13 09:16 Atsakyti
A85 logo rėmėjas
07/10 23:08

Gal RK ir negalvoja, bet yra kas už jį pagalvos ;)

Sezoną turėtų pabaigt, jei su $$$ viskas OK. O kitąmet, reiks prašyt, kad Ferrari leistų simuliatoriuj pasivažinėt :)

...nebent tik jei tas simuliatorius yra F1® 2019 iš Codemasters
×

TOP naujienos