R. Kubica nesigaili, kad nusprendė sugrįžti į „Formulę-1“

R. Kubica nesigaili, kad nusprendė sugrįžti į „Formulę-1“
logo 2019 Gruodžio 10 d. 14:51, Williams

Robertas Kubica praėjusį sezoną po itin ilgos pertraukos sugrįžo į „Formulę-1“, kur gynė „Williams“ komandos garbę.

Tiesa, nei patyrusiam lenkui, nei jo komandai sezonas nebuvo sėkmingas. „Williams“ iškovojo vienintelį tašką, kurį Vokietijoje pelnė tas pats R. Kubica, ir liko paskutinėje vietoje konstruktorių įskaitoje.

Lenkas, nors iškovojo vienintelį komandos tašką, neprilygo jaunajam George'ui Russellui, kuris visose kvalifikacijose pasirodė geriau už patyrusį komandos draugą.

R. Kubica dar sezono metu paskelbė, kad kitais metais jo „Williams“ gretose nebeišvysime, tačiau lenkas atskleidė, jog nesigaili nusprendęs sugrįžti į „Formulę-1“.

„Nesigailiu dėl savo sprendimo. Visų pirma, man niekas negrasino ginklu, kuomet priėmiau tokį sprendimą. Metus prieš tai praleidau su „Williams“, todėl tikrai žinojau, kad sugrįžimas nebus paprastas. Akivaizdu, kad šiemet turėjome kur kas daugiau problemų nei pernai, ypač sezono pradžioje.

Po to, kai nustojau lenktyniauti, mano tikslas buvo sugrįžti į patį prestižiškiausią čempionatą. Man asmeniškai tai yra labai didžiulis pasiekimas“, - bendraudamas su „Racefans“ kalbėjo R. Kubica.

Nors lenko kitą sezoną „Williams“ gretose ir nebebus, jis tikisi, kad komanda sugebės žengti žingsnį į priekį.

„Nors ir nebūsiu su komanda, tikiuosi, kad „Williams“ kitą sezoną bus konkurencingesnė. Ypač esu dėkingas žmonėms, kurie padėjo man net pačiose sunkiausiose situacijose. Tokioje situacijoje labai lengva prarasti motyvaciją, tačiau jie visą laiką stengėsi dėl komandos“, - pridėjo R. Kubica.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061