R. Kubica: nesijaučiame užtikrintai (1)

R. Kubica: nesijaučiame užtikrintai
logo 2019 Gegužės 23 d. 20:14, Williams

Tikriausiai, niekas nenustebs, kad Robertas Kubica nuolat atsiduria paskutinėse protokolo eilutėse ir stabiliai pralaimi „Formulės-1“ debiutantui George‘ui Russellui, savo komandos draugui „Williams“ ekipoje.

Ketvirtadienio bandymuose Monake lenkas vėl parodė tik 20-tą rezultatą ir po antrosios treniruotės pasakė, kad varantieji ratai nesukimba gerai su trasa įsibėgėjant.

„Pozityvu tai, jog nors aš šioje trasoje nelenktyniavau devynerius metus, kai tik dabar atsisėdau prie vairo, tai keletas pirmųjų ratų buvo neblogi, - komentavo R. Kubica. – Bet kai tik pradėjau atakuoti kur kas agresyviau, kad galėčiau važiuoti greičiau, prasidėjo problemos su varančiųjų ratų sukibimu įsibėgėjant. Tai tikrai sudarė didelius sunkumus.

Kuo greičiau mes važiuojame, tuo aštriau pasireiškė ši problema. Nejaučiau užtikrintumo mašinoje, ją sunku buvo išlaikyti trasoje. Teko balansuoti ant ribos tarp rizikos ir tikslaus, ramaus pilotavimo.

Monakas – unikali trasa ir anksčiau aš čia geriau pasirodydavau, bet dabar, labai gaila, tenka pripažinti, kad tikėtis daugiau negalima. Mums čia bus be galo sunku“.


Komentarai (1)
paulius773
| 05/24 17:17 Atsakyti
Jie nesijaučia užtikrintai.... Williams yra paskutiniai. Daryk ką nori, laužk ką nori, kai bolidas yra paskutinis, nes jo techninės galimybės neleidžia kažko išvystyti.
×

TOP naujienos