R. Kubica: nesijaučiame užtikrintai

R. Kubica: nesijaučiame užtikrintai
logo 2019 Gegužės 23 d. 20:14, Williams

Tikriausiai, niekas nenustebs, kad Robertas Kubica nuolat atsiduria paskutinėse protokolo eilutėse ir stabiliai pralaimi „Formulės-1“ debiutantui George‘ui Russellui, savo komandos draugui „Williams“ ekipoje.

Ketvirtadienio bandymuose Monake lenkas vėl parodė tik 20-tą rezultatą ir po antrosios treniruotės pasakė, kad varantieji ratai nesukimba gerai su trasa įsibėgėjant.

„Pozityvu tai, jog nors aš šioje trasoje nelenktyniavau devynerius metus, kai tik dabar atsisėdau prie vairo, tai keletas pirmųjų ratų buvo neblogi, - komentavo R. Kubica. – Bet kai tik pradėjau atakuoti kur kas agresyviau, kad galėčiau važiuoti greičiau, prasidėjo problemos su varančiųjų ratų sukibimu įsibėgėjant. Tai tikrai sudarė didelius sunkumus.

Kuo greičiau mes važiuojame, tuo aštriau pasireiškė ši problema. Nejaučiau užtikrintumo mašinoje, ją sunku buvo išlaikyti trasoje. Teko balansuoti ant ribos tarp rizikos ir tikslaus, ramaus pilotavimo.

Monakas – unikali trasa ir anksčiau aš čia geriau pasirodydavau, bet dabar, labai gaila, tenka pripažinti, kad tikėtis daugiau negalima. Mums čia bus be galo sunku“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061