R. Kubica po sezono paliks „Williams“ komandą

R. Kubica po sezono paliks „Williams“ komandą
logo 2019 Rugsėjo 19 d. 16:57, Williams

2011 metais Andoros ralyje sunkią traumą avarijos metu patyręs Robertas Kubica nuo šio sezono pradžios pagaliau sugrįžo į „Formulę-1“ bei gynė „Williams“ komandos garbę. Tiesa, vos 19 vietą asmeninėje įskaitoje užimantis lenkas patvirtino, kad po šio sezono paliks dabartinę savo komandą.

Apie savo sprendimą R. Kubica pranešė ketvirtadienį vykusios spaudos konferencijos metu. Tiesa, patyręs lenkas patvirtino, kad savo lenktynininko karjeros kol kas baigti neplanuoja.

„Priėmiau sprendimą ir po šio sezono nebetęsiu savo darbo kartu su „Williams“ ekipa. Šis sprendimas atvers man kitas galimybes, kurias ir įvertinsiu artimiausiu metu.

Žinoma, kad būčiau norėjęs likti „Formulėje-1“, tačiau ne bet kokia kaina. Manau, kad pirmiausia turiu ir vėl pradėti jausti malonumą lenktyniaudamas.

Šis sezonas buvo labai sunkus ne tik dėl mūsų komandos pajėgumo. Sunku sugrįžti į „Formulę-1“ po tokios ilgos pertraukos, ypač kai situacija yra tokia kaip mūsų komandos šiemet. Nepaisant to, privalau padėkoti komandai už suteiktą galimybę. Pažiūrėsime, kas nutiks ateityje“, - spaudos konferencijoje kalbėjo R. Kubica.

34-erių lenkas šį sezoną nė karto kvalifikacijoje nenugalėjo jaunojo komandos draugo George'o Russello, tačiau yra iškovojęs vienintelį „Williams“ tašką.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061