R. Kubica: simuliatorius neperduoda realaus trasos vaizdo

R. Kubica: simuliatorius neperduoda realaus trasos vaizdo
logo 2019 Balandžio 26 d. 12:39, Williams

Trijų praėjusiųjų etapų trasos buvo gerai pažįstamos Robertui Kubicai pagal ankstesnius jo pasirodymus „Formulėje-1“, o štai Baku jis niekada nepilotavo. Atsakydamas į žurnalistų klausimą apie tai, kaip lenkui pavyko pasiruošti šiam savaitgaliui, „Williams“ pilotas pripažino, kad simuliatorius, gaila, bet nesugeba perduoti to, kaip Baku trasa atrodo realiai.

„Man tai visiškai nauja trasa, - papasakojo Robertas. – Ir nors aš nuvažiavau keletą ratų su sumuliatoriumi, gaila, bet šios trasos modelio „Williams“ simuliatoriuje nepavadinsi reprezentatyviu, jis neatspindi realaus vaizdo.

Todėl šiandien įvyks mano pirmoji pažintis su trasa. Tikiuosi, kad treniruočių pradžioje man teks veikti kiek atsargiau, bet tai yra normalu, kai tu tik pradedi dirbti miesto trasoje. Norisi kuo greičiau eiti prie reikalo, juk man teks pirmą kartą per devynerius metus pilotuoti miesto trasoje – po 2010 metų SingapÅ«ro.

Ä®prastai tokiose trasose jauti ypatingus jausmus, dėl barjerų artumo pilotuoti jose reikia kiek kitaip. Iš šono atrodo, kad Baku trasa yra gana paprasta, bet kartu čia yra trys-keturios sudėtingos atkarpos, kurias dar teks man įsisavinti.

Bet, mano galva, dabar nėra reikalo apie tai daug galvoti, reikia paprasčiausiai išvažiuoti į trasą, iš tikrųjų su ja susipažinti, o tada pažiÅ«rėsime, kas iš to išeis“.

Buvo skelbta apie tai, kad vasarį Lenkijoje išÄ—jo biografinė knyga apie Robertą Kubicą, kurią parašÄ— žurnalistai Cezaris Gutowskis ir Aldona Marciniak. Ji pavadinta „Nepalenkiamasis“ ir turi didelę paklausą sportininko gimtinėje ir užimanti antrą vietą pagal pardavimus tarp leidyklos „Ringier Axel Springer Polska“ naujienų.

Kai lenktynininko paklausė, ar jis skaitė šią knygą, jis atsakė linksmai, bet kategoriškai: „Ne, aš neskaitau knygų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061