R. Kubica tapo atsarginiu „Alfa Romeo“ komandos pilotu

R. Kubica tapo atsarginiu „Alfa Romeo“ komandos pilotu
logo 2020 Sausio 01 d. 16:57, Williams

Pirmąją naujųjų metų dieną „Alfa Romeo“ komanda paskelbė, kad praėjusį sezoną netikėtai į „Formulę-1“ sugrįžęs Robertas Kubica tapo šios ekipos atsarginiu pilotu.

Lenkas praėjusį sezoną „Williams“ gretose įspūdingų rezultatų neparodė ir iškovojo vos vieną tašką. R. Kubica ne kartą atvirai kalbėjo, kad kitą sezoną save gali išbandyti kitoje lenktynių serijoje.

Vis tik patyręs lenktynininkas nusprendė prisijungti prie komandos, kuri dar 2006 metais suteikė jam šansą debiutuoti „Formulėje-1“, tiesa, tuomet ji vadinosi „BMW-Sauber“.

„Alfa Romeo“ taip pat pranešė ir apie naują komandos rėmėją, kuriuo tapo gerai žinoma Lenkijos įmonė „Orlen“. Maža to, kitą sezoną keisis ir komandos pavadinimas, kuris nuo šiol bus „Alfa Romeo Racing Orlen“.

„Esu labai laimingas, kad naują karjeros etapą galiu pradėti prisijungdamas prie „Alfa Romeo“ komandos. Ši komanda užima ypatingą vietą mano širdyje ir džiaugiuosi, jog joje vis dar yra man gerai pažįstamų veidų.

Labai laukiu artėjančio sezono ir tikiuosi, kad padėsiu komandai žengti žingsnį į priekį“, - kalbėjo R. Kubica.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061